Linet: Annemin üstüne gömülmek istiyorum!


İlk alobölnü 10 yaşında Doğup büyüdüğü İsrail’de Yapan, türkiye’deki ilk alobölü Şarkıcı, acı haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu.

47 Yaşındaki Sanatçı, “Canım Annem, Hocam Leyla Özgecan Hakk’ın Rahmetin Bugün ulaştı. Seninle bu Hayat yolculuğunda paylaştım hytin şüküm olsun.

“CENNET KOKULU ANNEM”

Instagram’da annesiyle sahnede çekilen fotoğraflarını paylaşan Linet, „Güzel annemin kaybını, derin acımı paylaşan, arayan herkese teşekkür ederim. Acım tarifsiz. Anne aşkı, varlığı hayatta tek bir kere. Cennet kokulu an. Şarkıcıya, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden başsağlığı mesajları gelmişti.

“BEN YOKUM”

Annesi Leyla Özgecan’ın vefatıyla sarsılan Linet, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı City’s’de objektiflere takılmıştı.

Çok üzgün olan ve kilo verdiği görülen şarkıcı, şu açıklamayı yapmıştı:

“İster istemez üzüntüden kilo kaybı oluyor. Türkiye’den ve İsrail’den arayan soran herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu acılı günlerimde kimse beni yalnız bırakmadı ama ben yoktum. Benim için şu anda hayat durmuş durumda. En büyük hayranımı kaybettim. En büyük sıcaklığı ve en büyük desteği annemden alıyordum.”

“BUGÜN ANNEMİN DOĞUM GÜNÜYDÜ”

Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan, kendisini dinlemeye gelen konuklar için beyaz bir kıyafet tercih eden şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

Zeile, “Bugün annemin doğum günüydü. Eğer hayatta olsaydı şu anda 78 yaşına girecekti. Hala inanamıyorum” diyerek, duygusal anlar yaşadı. Basın mensuplarının “Allah size uzun ömürler versin. Annenizin ve babanızın yanına mı gömülmek istersiniz?” sorusu üzerine Linet, “Aslında ben annemin üstüne gömülmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Tüm Müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bu akşam tüm şarkıları annem içini okuyacağım” diyen Linet, birbirinden güzel şarkılarını yaklaşık iki bin konuğuyla hep bir ağızdan söyledan söyledan.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!