LIDL nafukuje smart home nabídku. Má nový Zigbee 3.0 vypínač

Obchodní řetězec LIDL dál rozšiřuje nabídku zajímavých zařízení pro zařazení do smart home prostředí. Začal nabízet nový kousek značky SilverCrest dissponující konektivitou v rámci Zigbee 3.0, čímž zapadá do řady ostatních prvků, které se takto dají (skrze bránu) propojit mezi sebou a řídit prees mobilní aplikaci. I když… v tomto případě má řízení v popisu práce právě zmíněná novinka. Jde totiž o bezdrátový vypínač.

Šikovný pomocník s tvarem obroušeného oblázku, který se dá díky ploché magnetické základně přichytávat například na zeď, může v případě běžného přepínání rozsvěcet světla nebo zadávat jiným zařízením i jiné příkazy, pokud si je uživatel nastaví v aplikaci LIDL Home. Praktické je, že vypínač má také funkci stmivače.

LIDL už má ve své Smart Home Zigbee 3.0 nabídce například zvonek nebo dálkové ovládání s podobnými možnostmi ovládání, ale tento vypínač je mimo jiné o dost elegantnější. K dostání je v tuto chvíli z 299 CZK.

Jak jste zvyklí ovládat smart home zařízení?


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!