LHR omezení na kartách GeForce už skutečně padlo

NVIDIA wird von Rokem mit LHR-Version auf GeForce 3000 unterstützt, und wird von Byly auf trh znovu vypuštěny v nové LHR verzi a pozdější modely nastoupily už rovnou s omezovačem výkonu. Ten se přitom těžaři snažili vyřadit ze hry různými způsoby. Výrazný Pokrok BYL Zaznamenán po nástupu tehdy nového nbmineru, který dokázal dostat výkon při těžbě Eetherea arespo ° ses Využcí – vyíí žw.

Stále ovšem nešlo o odemknutí celého výkonu GeForce LHR pro těžbu Etherea. V únoru se sice objevil jistý LHR Unlocker, ovšem brzy se zjistilo, že jde o podvod, jehož účelem bylo šířit malware. Es ist ein neues Objekt von QuickMiner von NiceHash, das für Windows (offene Datei 512.15) und DaggerHashimoto (Ethash) verwendet wird. Nyní se už objevila ale i verze pro Linux eine Ovladače 510,60.

Dle autorů tohoto software tu také existuje ještě jeden zádrhel, a sice že tento software nedokáže odstranit LHR omezení na kartách GeForce RTX 3050 a GeForce RTX 3080 12GB. Tyto dvě jediné letošní LHR novinky (RTX 3090 Ti LHR nemá stejně jako RTX 3090) jsou totiž založeny na novějším algoritmu LHRv3, s nímž si QuickMiner (alespoň zatím) neporadí.

Server Tom’s Hardware už testoval karty GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition und MSI GeForce RTX 3080 12GB Suprim X mit neuer 12GB Version mit 65 MH/s, RTX 3080 Ti FE mit 108 bis 110 MH/s. GeForce RTX 3080 Ti se sice mohou dostat i na 120 MH/s, ovšem k tomu už je zapotřebí agresivní nastavení pamětí, kde už můžeme snadno narazit dosáhnutím teploty 110 °C, která nevyhnutelně přukon nevyhnutelně přušk vřušk umělé.

Nyní je tu ale otázka, zda se může vůbec něco změnit na trhu s kartami av těžbě kryptoměn. Těžaři si jistě budou užívat vyššího výkonu, takže lze počítat s tím, že vzroste celkový hashrate Ethereové sítě, čímž zároveň vzroste i složitost těžby. Hodnota Etherea navic opět my dolů, letos přichází na trh nové generace karet a hrozí také “The Merge”, čili přechod na nový model těžby Etherea. Těžko tak lze očekávat, že by odstranění LHR omezení mělo výrazný dopad.


Source: Svět hardware by www.svethardware.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět hardware by www.svethardware.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!