Konec spekulací. Telefon Google Pixel 7 Pro einzigartiges offizielles Rendering

  • Google letos představí několik zajímavých novinek
  • Jednou z nich Bude Telefon Pixel 7 Pro
  • Nové rendery ukazují, jak má chystaný smartphone vypadat

Novinka půjde ve šlépějích svého předchůdce

Americký gigant Google letos pro své zákazníky a fanoušky připravuje několik zajímavých produktů. Na podzim se totiž údajně máme dočkat klasických smartphonů Pixel7 a Pixel 7 Prochytrých hodinek Pixel-Uhr ein taktéž možná ohebného smartphonu Pixelfalte. Aktuálně se ale dozvídáme, jak bude vypadat jejich telefon v Pro verzi. Vypadá zu, že od svého předchůdce Pixelu 6 Pro si novinka převezme jeden výrazný designový prvek.

Pixel 7 Pro půjde ve šlépějích předchůdce

Smartphony Pixel od Googlu patří mezi zařízení, které se nebojí originálního designu. Firma se sídlem v Kalifornii se zkrátka nikdy nebála experimentovat a nabídnout telefon, který pojmou po svém. Ani nadcházející Pixel 7 Pro von neměl být jiný. Alespoň to naznačují nové rendery, které nám poskytl Netz TechGoing. Zde je sice nadcházející novinka vyobrazena v obalu, nicméně i přesto snímky odhalily téměř vše důležité.

Jak tedy lze vidět, tak zadní strana Pixelu 7 Pro opět nabídne takzvaný hrb, jenž se line přes celou šířku zad telefonu. V tomto „baťůžku“ pak Google pochopitelně ukryje zadní fotoaparáty. Těch by dle úniků mělo být stejně jako minulý rok, tedy tři. Jejich specifikace ale prozatím neznáme. Co se týče přední strany, tak telefon je zobrazen bez průstřelu pro přední kamerku. Bohužel jiné zdroje naznačují, že průstřel zde bude a Pixel 7 Pro nenabídne selfie pod zobrazovacím panelem.

Google Pixel 7 Pro

Pixel 7 Pro bude mit výrazný fotomodul


Čtěte take: Google už začíná s vývojem displejů pro Pixel 7. Velikostí rozhodně překvapí


Sázka na vlastní Prozessor

Jestliže se zaměříme na specifikace telefonu, tak toho prozatím mnoho nevíme. Pod kapotou by ale měl běžet tovární procesor Google Tensor, jenž se dočká druhé generace. Z dřívějších úniků také víme, že o podívanou se postará 6,7palcový AMOLED displej s QHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Pod tímto panelem se má následně skrýt čtečka otisků prstů.

Do představení Pixelu 7 Pro tedy zbývá ještě dost času, jelikož svou premiéru si pravděpodobně odbude až na podzim. Stále je tedy dost času na to, abychom se toho o připravovaném kousku dozvěděli více.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!