Kamery, ktoré vydržia takmer všetko a majú dobrý obraz aj v noci – Obraz a zvuk – Veda a technika

Spoločnosť Achse predstavila najnovšie malé kamery v tzv. bullet dizajne, určené do exteriéru aj interiérov.

Foto:

Odolná Kamera Axis M2036-LE.

Spoločnosť Achse predstavila najnovšie malé kamery v tzv. bullet dizajne s modelovým označením M2035-LE und AXIS M2036-LE. Napriek malým rozmerom ide o extrémne odolné a technologicky vyspelé kamery.

Možno ich inštalovať v teplom i chladnom prostredí, v interiéri aj exteriéri, majú integrovanú slnečnú clonu na ochranu pred dažďom a slnkom, vstavaný infračervený (IR) prísvit pre účinný videodohľad aj v úplnej tme a ponúkaj tme a ponúkaj.

Vďaka využitiu jednotky hlbokého učenia (deep learning) využívajúcej umelú inteligenciu s detekciou objektov pomocou aplikácie Axis Object Analytics je možné priamo v kamere používať pokročilú a veľmi efektívnu analytiku, ktorá okrem inéhoelmáha aj oelmáha

Kamera M2035-LE mit 2-MPx-Sensor, hochauflösendes Bild mit HDTV-Auflösung von 1080p. Dodáva sa s dvomi typmi objektívov, ktoré majú rôznu šírku záberu. Kamera má odolné kovové telo s certifikátom IK08 (ochrana proti nárazom) a je odolá aj proti vode a nepriaznivému počasiu. Rovnako odolná je aj kamera M2036-LE so 4 MPx senzorom a rozlíšením Quad HD 1440p.


Source: Pravda – Veda a technika by vat.pravda.sk.

*The article has been translated based on the content of Pravda – Veda a technika by vat.pravda.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!