Kam tas verslo planas? Elonas Muskas improvisiert

Jis neturėjo plano, kaip finansuoti ar valdyti „Twitter“, atskleidė E.Muskas vienam artimam bendražygiui.

Siekdamas užsitikrinti 44 milijardų dolerių sandorį, jis patarimų kreipėsi į nedidelį žmonių, kuriais pasitiki, ratą. Tame rate yra Jaredas Birchallas, šeimos biuro vadovas ir Alexas Spiro, asmeninis E.Musko advokatas.

Kai „Twitter“ ėmė priešintis jo uvertiūroms, E.Muskas pradėjo spausti kompaniją tviteryje – kai kurie jo pasisakymai buvo žaismingi, kai kurie – aštroki, ir visi – impulsyvūs.

Technologijų srities milijardieriai, tokie kaip Billas Gatesas, Jeffas Bezosas ir Larry Page’as, dažnai turi ilgalaikius planus ir tvarko savo reikalus pasitelkę teisininkų, komunikacijos profesionalų ir įvairių Specialistų agentūrų aparatą. E. Muskas veikia kitaip nei kuris nors iš jų.

Remiantis interviu su daugiau nei 30 esamų ir buvusių jo darbuotojų, investuotojų ir kitų asmenų, kuriems teko su juo bendradarbiauti, verslininkas leidžiasi vedamas užgaidų ir impulsų, be to, yra įsitikinęs – kad 0 procenteų jis.


Source: 15min.lt – suprasti akimirksniu | RSS by www.15min.lt.

*The article has been translated based on the content of 15min.lt – suprasti akimirksniu | RSS by www.15min.lt. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!