‘Johnny Depp’e karşı hiçbir kötü niyetim yok’


‘Karayip Korsanları’ yıldızı Johnny Depp’in, 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ filminin setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin ardından olaylı bir şekilde boşandığı Amber Heard ile birbirlerine karşılıklı olarak açtıkları milyon dolarlık dava, 1 Haziran’da sonuçlandı .

MİLYONLARCA DOLAR TAZMİNAT ÖDEYECEK

Oy Birliğiyle Alınan Kararda, Jüri hörte es, eski eşi depp’e iftira attmaß attığına ve’ün depp’e 10 milyon Dolar Cezai tazminata ek olarak, aktörü Zarlarlarnınata -Karşılamak Için De Ekstra, 5 MyLaanz. Ancak sonrasında bu rakam, 5 milyon dolardan Virgina eyaletinin bu tür tazminatlar için sınırı olan 350 bine düşürüldü.

Ayrıca jüri üyeleri, Heard’ün evliliğine ilişkin beyanlarına inanmadı ve iddialarının sadece Depp değil başkaca insanları da lekelediğine karar vererek, Heard’ün “kötü niyetle” hareket ettiğine hükmetti.

Jüri, Herad’ün de Depp’in avukatı üzerinden karalandığına ilişkin suçlamadan birini kabul ederek, Depp’in Heard’e 2 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi.

“ONU SEVİYORUM”

Olaylı davanın sonra ermesinin ardından geçtiğimiz günlerde ilk kez Today Show’da Savannah Guthrie’ye konuşan aktrisin röportajının bir kısmı daha yayınladı. Röportaj sırasında Heard, eski eşine olan hislerinden bahsetti.

Guthrie tarafından Depp’i ‘hâlâ sevdiğine’ dair daha önceki bir ifadesinin arkasında durup durmadığı sorulduğunda Heard, şu yanıtı verdi:

“Evet, kesinlikle. Onu seviyorum. Johnny’i tüm kalbimle sevdim ve derinden zarar görmüş bir ilişkiyi yürütmek için elimden gelenin en iyisini denedim. Ama yapamadım. Ona karşı hiçbir kötü duygum ya da kötü niyetim yetim.”

“EĞER YÜZÜNDE MORLUK VARSA, SAHTEDİR”

Ancak aktris, eski eşini ‘sevdiğini’ itiraf etmesine rağmen, aktörün ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığı yönündeki iddialarını bir kez daha tekrar etti ve yüzündeki morlukların ‘sahte’ olduğu s.

Ünlü isim, “Şöyle düşünüyorlar: eğer yüzünde morluk varsa, yara varsa; sahtedir. Eğer bunlar yoksa, o zaman yalan söylüyorsundur; şiddete uğramamışsındır” dedi.

Aktris, mahkemede veya halkın gözünde özellikle ‘sevimli’ görünmeyebileceğini kabul ederken, bunun jürinin nihai kararında bir rol oynadığını da öne sürdü ve, “İyi bir ‘mağdur’ değilim, anlıyorum. Sevimli, mükemmel bir mağdur değilim. Ama ifade verdiğimde jüriden beni insan olarak görmesini istedim” diye konuştu.

Depp’in gönderdiği ve mahkemede okunan, aktörün Heard’ün ‘küresel olarak aşağılamaya’ maruz kalacağına ‘yemin ettiği’ bir mesaj hakkında konuşan Amber Heard, eski kocasının bu yeminini ‘gerçekleştirdiğini’ de settiyledini’ sein.

BAĞIŞ YAPTIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Gehört, Daha Öncesinde depp’en boşandıktan Sonra tazminat olarak aldığı 7 milyon doların 3.5 milyon dolarını aclu (amerikan İnsan haklarıni ässlich von a.

Ünlü isim, 2018 yılında bir televizyon programında ise, “7 milyon doların yarısını ACLU’ya, yarısını da Los Angeles Çocuk Hastanesi’ne bağışladım” ifadelerini kullanmıştı. 2020 yılında Depp ile yaşanan anlaşmazlık sebebiyle İngiltere’de görülen duruşmada da yemin edip, paranın tamamını bağışladığını belirtmişti.

Ancak aktris, duruşmalar sırasında mahkemede bu sözlerini yalanlayacak ifadelere yer vererek; hayır kurumlarına verdiği sözleri henüz yerine getirmediğini söylemiş ve, „Çünkü Johnny bana 50 milyon dolarlık dava açtı“ demişti.

“SÖZ VERDİM”

Guthrie tarafından yaptığını söylediği bağışlar sorulduğunda Heard, bu ödemeleri hâlâ yapmayı planladığını; ancak bunu daha önce ‘zaten yapılmış’ gibi göstermeyi asla istemediğini vurguladı. Ünlü isim, “Bağış yapacağıma dair söz verdim, ve bu söz doğası gereği zamanla yerine getirilecek” şeklinde konuşan ünlü isim, jürinin bu konuda yalan söylediğini düşüp düşünmediği sorulduği

“Bilmiyorum … Bu duruşmaların büyük bir kısmı bir insan olarak kim olduğuma ve güvenilirliğime zarar vermek, bana her şekilde ‘yalancı’ demek için yapılmış gibi hissediyorum.”

“AVUKAT EKİBİ MAKALEYİ GÖZDEN GEÇİRDİ”

Amber Heard, aile içi şiddet ile ilgili kaleme aldığı makalenin asla Depp’in kariyerini yok etme amacı taşımadığı konusunda ısrar etti. Aktris, eski eşine ‘iftira atmakla’ suçlanmayacağından emin olmak için, yayınlanmadan önce Depp’in adının geçmediği makaleyi bir avukat ekibinin gözden geçirdiğini de ekleyerek, „Bunu Johnny hakkında bir şey haline getirmediğini ordiny.

“DOĞRU OLANI YAPTIM”

Hörte Ayrıca Suçlu Bulunmasına Rağmen, şiddet iddialarınınınıniNyonda tekrarladığı için depp tarafından bir Kez daha DaveBilece Endişelini de Dile Getirdi Veka aca çutz açen ama buna ragmen ifadelerinin ve ‘gerçeğinin yanında durmaya’ devam edeceğini söyledi:

“Ne ifade edeceğini düşünüyorum. Doğru olanı yaptım. Kendimi ve gerçeği savunmak için elimden gelen her şeyi yaptım.”

“TAM ZAMANLI BİR ANNE OLACAĞIM”

Gelecekle ilgili planları sorulduğunda Heard, tek odak noktasının Nisan 2021’de taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelen bir yaşındaki kızı Oonagh Paige’e ebeveynlik yapmak olacağını, “Sürekli avukatlardan gelen aramalarla uğraşmak zorunda kalmadan tam zamanlı bir anne olacağım” sözleriyle dile getirdi.

Aktris, tekrar ekranlara dönüp dönmeyeceği konusunda ise konuşmadı.

CAMILLE VASQUEZ, DEPP’İ TEKRAR TEMSİL EDECEK

Öte yandan duruşmaların ardından büyük bir üne kavuşan Camille Vasquez, bir kez daha 2017’de Gregg ‘Rocky’ Brooks’a saldırdığı suçlamaları nedeniyle yeniden mahkemeye çıkacak olan Johnny Depp’in avukatlı.

Depp, ‘City of Lies’ filmini çekerken Brooks’a ‘suratına yumruk atması için 100.000 dolar ödeyeceğini’ söylemeden önce, kaburgalarını iki kez ‘kötü niyetli olarak’ yumruklamaktan dava ediliyor.

DURUŞMA 25 TEMMUZ’DA

Brooks ayrıca aktörün ‘sarhoşluğunun ve öfkesinin düşmanca, küfürlü ve güvensiz bir çalışma ortamı yarattığını’ ve bunun da sonunda, filmin çekimleri sırasında Depp tarafından saldınedrıdia uğramas. Gregg Brooks, olayla ilgili dava açma hakkından feragat eden bir kağıt imzalamayı reddettiğinde ise filmden kovulduğunu söyledi.

Ancak Depp, eylemlerinin nefsi müdafaa olduğunu iddia ediyor ve Brooks’un başkalarını ‘kışkırttığını’ söylüyor.

Duruşma, Depp’in eski eşine açtığı karalama davasını kazanmasından yaklaşık iki ay sonra, 25 Temmuz’da başlayacak.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!