Januar 2022: כל האטרקציות שאתם חייבים לנצל לפני סוף החג

זזזן שחרשנו את האץץ ופגפגפגננו םם חברים ומפפפפ, חול המועד סססיים והנה גגגנו ככר לערב הגג השנני. אצל רבים מאיתנו סוף השבוע הקרוב יוקדש שוב לארוחות משפחתיות ולמפגש ולמפגש עם עם םם נשאר כםכם עוד כוח, צצצו את הזזזמנות לעוד פפילות טטט, גגג פפפי שחחוזזים למרוץ החחיים קקקחתנני. זז מי כםכם שעדות לא כככו מה לעשות זזזן פפפוי שנותר – קקלו ככהות צפצות פפפילות, לטטטקציות וטטיולים המומצצים ברחבי האץץ.

גן החיות התנ”כי
גן החיות התנ”כי בירושלים שוכן בעמק פסטורלי רחב ידיים. בגן, שנחשב לאחד המרשימים והפופולריים בארץ, תמצאו מגוון אפשרויות לפעילויות לכל המשפחה בנושאים שונים, בדגש על בעלי החיים שגרים בגן. יש בו גם אוסף זואולוגי מרשים, בעלי כנף וחיות בר. במהלך חול המועד יפעלו בגן שתי עמדות הסברה בנושא אוכלי עשב ובעלי כנף בנוסף, יתקיימו האכלות מודרכות בתצוגות הגן של חיות רבות -. פינגווינים, שימפנזים, ג’ירפות, סוריקטות, קנגורו ועוד.

איפה: גן החיות התנ”כי, אהרון שולוב 1 ירושלים.
Datum: 21.4.22.4. האכלות יתקיימו um 16:30 Uhr.
Anzahl: 63 Jahre alt, 49 Jahre alt.
Telefon: 02-6750111, www.jerusalemzoo.org.

פנדה אדומה בגן החיות התנ”כי (צילום: צוריאל פנש)
  • Mai 2022: זמני כניסת ויציאת חג שני, וממתי מותר לאכול שוב חמץ?

טיול בעקבות שמשון הגיבור
מעוז חביב, מורה דךך מוססך, יציע סיור מרקק קקקקות סיפורו של שמשון גגיבור, ןן שטט ןן, וכן בקקקות סיפור נדידת השטט צפונה. ססיור יוביל את את המקקקים לקקודות ענין היסטוריות ברחבי טטט יהודה, שםם על פי האמונה, כןכן שטט ןן. טטיול נמךך ככמש שעות, והוא כולל צפצפיות קסומות, סיפורים מרקקים על הזזור וטטימות יין ביקק מוני.

איפה: יציאה מתחנת הדלק בסמוך לצומת נחשון.
Datum: 22.4, 8:30 bis 13:30.
Anzahl: 70 Jahre.
Telefonnummer: 054-7791126.

פסחקלאי בצפון הנגב
זזור צפון הגגג, שידוע קקקקות הפפותחחח, במקקים הקקקאיים הרבים ופפפיחה האביב שבו, הוא הקקום המושםם לבילוי וא הקחום המושםם לבילו, בוא האחחונים של חול המוע האחדות של של הול הול האוד. בימים אלה מתקיימת באזור כולו חגיגת „פסחקלאי“, שבמסגרתה המטיילים יכולים לקחת חלק בפעילות קטיף עצמי של גזרים צבעוניים, עגבניות שרי ותפוח אדמה בקטיף לי; ללכת לאיבוד בין צמחי התבלין במבוך מרים; להכיר את צמחי המרפא המשמשים אותנו מימי הרמב”ם בחמדת שדות; לשמוע מעט על המרור והכרפס ב”שביל הסלט” ועוד.

פרטים נוספים: www.habsor.co.il.

שביל הסלט (צילום: מיטל סטרז)שביל הסלט (צילום: מיטל סטרז)

פסטיבל אביב בירוחם
בימים אלה מציינים תיירני ירוחם את הפסטיבל “אביב בעיירה”, שבו יתקיימו סדנאות אומנות בטבע ובגלריות, סיורי ספארי לילה וסיורים מוזיקליים במדבר, סיורי ליקוט, סיורי סגוויי וקרטינג בפארק, תצפיות כוכבים במכתש, סיורים אורבניים ועוד. בסגסגסגת פסטפסטיבל יקקיימו ברחבי ירוםם, פפפקק ובככככ שרות פפב ות וסיורים לגגוון רחב של קקלים, ממפפפות ועד מיטיבי כככ.

Datum: 21.4.22.4.
פרטים נוספים: 050-5923455, ובעמוד הפייסבוק „תיירות ירוחם“.

קטיף פמפסים בירוחם (צילום: מיטל אביגד)קטיף פמפסים בירוחם (צילום: מיטל אביגד)

נווה מדבר בערבה
פארק ספיר הוא נווה מדבר מרהיב בלב הערבה. פפפקק, שנצצצ ביישוב יר, משתרר על פפי כ- 150 דוםם ובו גםגם םם פפפ קטןקטןוםם לתוכו (לנוי, ססור להיככס). פפפקק ססססובבים ברווזים, יש מקקקי שעששועים לילדים ומרחבי דשא, צצים לצצצלה ולהשלמת האווירה. כמו כן, במקום פינות ישיבה ואזורי פיקניק ליד האגם וברחבי הפארק. בכניסה לפארק גן פסלים של אומניות תושבות הערבה המתאר את החיים במדבר. ניתן להביא אוהלים וללון בפארק.

איפה: פארק ספיר.
מחיר: ללא עלות.
Telefon: 052-6170271.

פארק ספיר (צילום: גלעד לבני)פארק ספיר (צילום: גלעד לבני)

הבריכה הסודית בעינות צוקים
םם בא כםכם להעעיר את סוף השבוע באיזי, ככאי שגגיעו םם המפפפ ליום םגוע וצון בבריככ גגגולה שבעינות צוקים. בשמורת הטבע יציעו למבקרים גם סיור טבע חווייתי בשמורה החבויה שבנווה המדבר הנמוך בעולם, בין מעיינות וצמחייה עשירה, כשעל הדרך תוכלו לשמוע את סיפורן של הנמלה האורגת וברקנית האשל, שחיות על שפת ים המלח ומתמודדות עם נסיגת המים. נוסף על כך בשמורה מקום מוצל לפיקניק ובריכות מים לשכשוך. הסיורים הם חלק מפרויקט ההדרכות של משרד התיירות במטרה לסייע למורי הדר.

איפה: שמורת טבע עינות צוקים.
Öffnungszeiten: 22.4., 23.4., Öffnungszeiten: 10:00, 12:00, 14:00.
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון.

שמורת טבע עיינות צוקים (צילום: יניב כהן, רשות הטבע והגנים)שמורת טבע עיינות צוקים (צילום: יניב כהן, רשות הטבע והגנים)

מחפשים את התנין האחרון
שמורת נחל תנינים היפפפייה מומצצצ טטיולים כככ עונות השנה, ךך ךיים האלה – ככהיא קקוטטט פפפיחה אביבית – כיף בה כפכפיים. במהךך חול המועד ובימי שבת יקקיייו סיורים מודככים לאוךך הנחל, שעל גגותיו מככות טטטות קקח עתיקות ושלל עופות מים. ססיור המודךך תוככו לראות ולשמוע על טטטות קקקח, סכסכסכ הרומי המרשים ואמות המים שהובילו מים קקיססיה. ככו כן כןששעעו על עוםם החי העששיר שהיה ממש פפ,, בביצות ככארה, ואת סיפוםם של תניני היאור, כככן היה קקום קקקטם האחחון באאץ.

איפה: שמורת טבע נחל תנינים. נפגשים בכניסה לשמורה.
Öffnungszeiten: 21.4.22.4, Öffnungszeiten 10:00 bis 16:00 Uhr, Öffnungszeiten: 10:00, 12:00, 14:00.
מחיר: ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר.

נחל תנינים (צילום: הדר יהב)נחל תנינים (צילום: הדר יהב)

פסח בעכו
עכו מתעוררת לחיים בחול המועד עם שלל פעילויות לכל המשפחה – והכל בכרטיס . בין מגוון הפעילויות יתקיים הפנינג פסח באולמות האבירים עם מספר אטרקציות חדשות כמו: תערוכה מיצירותיו של ליאונרדו דה וינצ’י, שכוללת הפעלות והתנסויות באולמות האבירים שבעיר העתיקה; ו”לצציל את אתצצת “- משקק אודיו איטטטקטיבי שלוקק מפפפות םם ילדים לססס באולמות האבירים.

כככטיס המשולב יככול גם ככיסס למנהרר מטטפפפים שפפפח מחדד למקקקים וכוללת סססול תתקקקקקקקל סההליככ ביא חי,,, ביא חוויית מוטטי-מיה. ההליכה במנהרה היא על משטח עץ כאשר מים זורמים מתחת. עוד בכרטיס: כניסה לחמאם הטורקי שהוקם במאה ה־18 ולמרכז החדש למורשת יהווו.

מתי: א’־ה’ ושבת 9:00־18:00, ימי שישי וערבי חג: 9:00־16:00, כניסה אחרונה שעה לפני.
מחיר: 49 שקלים לאדם, ילד עד גיל 5 חינם.
Telefon: 04-9956706/7, www.akko.org.il.

העיר העתיקה עכו (צילום: חלפ עכו העתיקה)העיר העתיקה עכו (צילום: חלפ עכו העתיקה)

טיולי רייזרים מרום גולן
הגולן ירוק ופורח, וזה זמן מצוין לצאת לטיול חווייתי בין פלאי הטבע. במהלך סוף השבוע יתקיימו במרום גולן טיולי רייזרים שמתאימים לכל המשפחה, המשלבים פעילות ייחודית הקשורה לסמלי החג, כמו “מחפשים את המצה”: בכל נקודת עצירה לאורך המסלול מוחבא אפיקומן וילדי הקבוצה יצטרכו יחדיו למצוא את האפיקומן.

איפה: קיבוץ מרום גולן.
Zeit: כל יום, 9:00 bis 20:00.
Preis: 650 Millionen Euro, 550 Millionen Euro.
Telefonnummer: 052-8695832 ,[email protected]


Source: Maariv.co.il – תיירות by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – תיירות by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!