Jak na ryze mužské Vánoce? Mein víme! — LUXUSMAG

Dárky pro tatínky, dědečky, přítele či další příslušníky mužského pohlaví jsou pro řadu žen velkým oříškem. Letos na tento problém však můžete snadno vyzrát a vybrat darek, který opravdu potěší a zároveň bude užitečný. Pokud je muž, jehož se chystáte obdarovat milovníkem piva, máme pro vás tip – originální kousky z dílny Plzeňského Prazdroje.

Překvapení z Plzně

Plzeňský Prazdroj představuje pro mnoho mužů synonymum toho nejlepšího piva. A tak je jasné, že s dárky na tuto tématiku rozhodně nešlápnete vedle. Zapomeňte však na kousky, které vypadají jako z obchodu se suvenýry, firma nabízí zajímavé a originální produkty, které dokáží potěšit i překvapit. Nabízí se vám téměř nespočet možností – nejrůznější designy pivnich sklenic, trička, otvíráky či stylová dřevěná prkénka ve tvaru soudku. To vše však můžete povýšit na úplně novou úroveň díky výšivce s osobním vzkazem nebo gravírovánímjímž můžete na kousek zvěčnit jméno obdarovaného nebo speciální věnování.

Trezor na poklady

Ukládání vzpomínkových věcí odkazujících na dětství, cestování či jiné příjemné zážitky není jen doménou žen. I muži mají celou řadu pokladů, které potřebují někam ukrýt. K tomu se bude hodit plechový kufřík Pilsner Urquell, který je díky své pevné konstrukci a stylovému designu pro tyto účely perfektní. Stejně tak ale poslouží k uložení celé řady dalších věcí – sbírky angličáků, pivních podtácků či třeba starých časopisů.

Darujte zážitek

Chcete věnovat svému muži něco skutečně nevšedního? Darujte mu nevšední zážitek a proměňte jej v mistra čepování piva. Pilsner Urquell totiž nabízí i tříhodinovou Školu čepování pod vedením skutečného odborníka v oboru. Účastníci se tak dozví, jak pivo správně čepovat, přiučí se řadě zajímavostí av neposlední řadě si prohlédnou pivovar a jako vzpomínku si navíc odnesou sklenici s vlastním jménem. Od této chvíle již vždy poznají, v jaké hospodě pivo doopravdy umějí natočit, a jaké se pro příště raději vyhnout.

Foto: Pilsner Urquell


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!