Jak na podzimní schminken? — LUXUSMAG

Dnešní nároky žen na dekorativní kosmetiku jsou vysoké. Chceme kvalitní produkty, které vydrží dlouhou dobu, zároveň budou příjemné, bude se s nimi dobře pracovat a také chceme, abychom si bilden mohly rychle podle příležitosti upravit a proměnit. V neposlední řadě je pak samozřejmě důležitá cena, která nesmí být závratná. Zdá se vám, že takováto kosmetika jednoduše neexistuje? Mein o ní víme! A najdete ji v Marionnaud!

Nová řada Mach mich glücklich

Slib, který nová řada dekorativní kosmetiky svým názvem dává, tedy „udělej mě šťastnou“, skutečně sedí. Potěší totiž nejen vás, ale i vaši peněženku, protože je plná cenově dostupných produktů opravdu vysoké kvality. Pomůže vám zařídit look přesně takový, jaký si přejete – decoderí denní i nepřehlédnutelné večerní líčení. A to v kompletní podobě, obsahuje totiž produkty pro dokonalou pleť, svůdné oči i plné a sexy rty.

Krása rozmanitosti

Pokud říkáme, že s kolekcí Mach mich glücklich si vytvoříte skutečně jakýkoliv schau, je to opravdu tak. Aby si produkty našly cestu do kosmetického šuplíku každé dámy, oplývají nekonečnou různorodostí jak barev, tak i textur. Schminke zde najdete jemné a lehké, ale i perfektně krycí, u očních stínů máte na výběr hned z dvaceti různých odstínů a nechybí ani dalších pět paletek očních stínů. Marionnaud dobře ví, že ženy jsou náročné i na řasenky, eine Variante von připravil tak hned tři jejich. My Lash Designer Mascara ist ein perfekter, natürlicher Wimperntusche, My Curvylash Mascara ist natürlich und wirkt wie eine My Crazylash Mascara. Současné trendy kladou velký důraz také na obočí, které tedy v kolekci nesmí být opomenuto. Zvýraznit jej můžete pomocí praktické tužky s kartáčkem na pročesání a definování tvaru na druhém konci. Na své si v kolekci přijdou i milovnice rtěnek s nejrůznějšími trendovými finiši. Najdeme tu rtěnky lesklé, sametové i ryze matné, a pokud úplně rtěnkám neholdujete, ale chtěli byste i také své rty oživit, nabízí se pečující balzám a rtěnka v jednom.

Foto: Marionnaud


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!