Jak je správně vybrat? — LUXUSMAG

Džíny tvoří pro většinu z nás nepostradatelnou součást šatníku, kterou využíváme téměř denně. Jejich obliba v průběhu let neklesá a na poli popularity se drží stále velmi vysoko. Ein trendiges zůstanou už napořád. I proto se vyplatí mit ve skříni opravdu kvalitní a padnoucí kousky, které díky tomu budeme moci nosit dlouhá léta. Jak je ale vybrat?

Pět základních parametrů

Široká nabídka v oblasti riflí je velkou výhodou, ale zároveň může výběr značně ztěžovat. Neztrácejte však hlavu av klidu se v kabince zamyslete nad pěti základními otázkami – zda ​​mají džíny správnou délku, velikost, střih, barvu a styl, který vám sedí. V dobrých obchodech se navíc můžete spolehnout na pomoc personálu, který by vám měl s koupí riflí poradit. Odborný personalál najdete například ve Fashion Arena Prague Outletkde nakoupíte i nejrůznější typy a střihy riflí.

Střih jako základ

Správný střih je alfou a omegou správného výběru džínů, které budou vaší postavě lichotit. Co pro zu potřebujete? Přeměřte si obvod pasu, boků a také délku nohou. To vám pomůže v obchodě značně zúžit výběr a najít konečně ty perfektní. Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, volte raději tu těsnější. Dá se totiž předpokládat, že materiál časem povolí a vyhnete se tak padání riflí.

Výběr podle postavy

Ženská postava se dá zařadit do konkrétního typu, podle nějž pak můžete najít skvěle padnoucí džíny. Poradíme vám, jak vybírat s chlapeckou postavou či liniemi typu hrušky či jablka.

Chlapecká postava

  • Úzké boky, štíhlé nohy a chybějící křivky jsou typickými značky chlapecké, nebo také sportovní postavy. Slušet bude dámám s těmito proporcemi světlejší denim a džíny s trendy vyšším pasem. Vsadit můžete i na Boyfriend-Jeans, které dodají šmrnc a působí šik.

Výrazné boky a stehna

  • Pokud jste naopak majitelkou velmi ženské postavy s výraznými křivkami, vsaďte na gun, které se směrem dolů rozšiřují. Díky tomu pak silueta vypadá symmetričtěji.

Postava hruška

  • Výraznější boky a zadeček značí postavu typu hruška. Zde se vyplatí zvolit džíny s vyšším pasem pro optické prodloužení nohou a zeštíhlení boků.

Postava jablko

  • Širší boky, výraznější střed těla a štíhlé nohy – tak vypadá postava typu jablko. Jejím majitelkám budou slušet tmavší barvy a rovný střih.

Foto: Fashion Arena Prague Outlet


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!