IRIS APFEL x H&M – EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PLNÁ BAREV A ENERGIE NA OSLAVU 100 LET ORIGINÁLNÍHO STYLU MÓDNÍ IKONY

Osobitý životní i módní styl proslulé Iris Apfel odráží nejaktuálnější kolekce značky H&M. Nakonec jak lépe oslavit tak významné životní jubileum věčné milovnice módy, umění a originálního životního stylu. Kolekce Iris Apfel x H&M bude k dispozici na hm.com vom 31. März 2022.

H&M je pro mě značka, která byla odjakživa důležitým průkopníkem myšlenky přinášet kvalitní a stylovou módu za přijatelné ceny. To je přesně to, o co se snažím ve své tvorbě i já!” říká Iris Apfel.

Iris Apfel prosazuje myšlenku, že styl a inspirace jsou velmi individuální a jejich hodnota nezávisí od ceny. Kolekce Iris Apfel x H&M je inspirovaná jedinečným vkusem a životním krédem Iris “více je více”. Nabízí oblečení a doplňky plné života, hravosti, výrazných barev a smyslu pro humor, které jsou pro Iris velmi typické. Je to hravá směs textur, vzorů a střihů, kde hlavní inspirací jsou motivy ze světa rostlin, hmyzu a zvířat.

Klíčovými kousky jsou žakárový oblek s výšivkou hráškových lusků a hráškem z perel, maxi objemný fialový top s tylovými volánky a komplet sukně-halenka v latino stylu s nádhernými barevnými květinskyov. Jestli máte rádi živé a výrazné barvy, u této kolekce si přijdete na svoje. Prim zde mají kanárkově žlutá, smaragdově zelená, zářivá fialová, sytě tyrkysová a oranžová v tónech západu slunce.

„Jsme Velice rádi Ze jsme mohli spolupracovat s tak výraznou osobnosti rádi módy, jakou je Iris Apfel. Touto kolekcí jsme chtěli oslavit nádherných 100 lassen jejího života plného neutichajícího optimizmu, hravosti a Kreativity. V H & M milujeme její proslulý eklektický a nestárnoucí Vkus, a také způsob, jakým už dlouhá léta pozitivně ovlivňuje módní komunitu. Iris ukazuje, o čem móda skutečně je – je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste nebo chcete být a zároveň se bavitn a bý kreativ.” Ann-Sofie Johansson, Kreativberaterin, H&M Womenswear.


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!