INZONE kulaklıklar yanında yeni Sony monitörler de geliyor

Sony imzalı yeni „INZONE“ oyuncu kulaklıkları geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. İşte bu modeler yanında yeni monitörler de tanıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde 91Mobiles tarafından sızdırılan Sony imzalı oyuncu kulaklıkları INZONE H9, INZONE H7 ve INZONE H3 isimlerin sahipti. Ortak olarak oyun icin 360 derece Spatial Audio destekleri bulunan ürünler, kafa üstü formundalar ve oyun için sesli iletişim için yerleşik mikrofonlara sahipler. Beyaz renkte hazırlanan kulaklıklardan sadece INZONE H3 modeli kablolu yapıda görev yapıyor. INZONE H7 ve H9 modelerini kablosuz kullanıma özel hazırlayan firma, son bilgilere göre bu ürünler ile beraber karşımıza iki oyuncu monitörü de çıkaracak gibi görünüyor. Boyutları henüz belli olmayan ancak INZONE markasını taşıyacak bilgisi verilen ürünlerden bir tanesi 4K 144Hzdiğeri Full-HD 240 Hz Olak.

PS5 için tam uyumlu ürünlerde VRR ve 1 ms tepki süresi olacak. 4K-Modelli DisplayHDR600Full-HD-Modellierung HDR400 anzeigen sertifikası ile pazara sunacağı aktarılan Sony, merak uyandıran INZONE monitörlere oyunculara yardımcı olacak bazı özellikler de koyacak. Örneğin direkt olarak monitör FPS değerini gösterebilecek.

Bu arada biliyorsunuz Sony tarafından Xbox Elite-Controller benzeribir „Pro“ Playstation 5 kontrolcüsü de geliyor söylentisi bulunuyor. Bu ürünün değiştirilebilir analog kollara ve özelleştirilebilir butonlara (Ekstra butonlar da olabilir) sahip olacağı aktarılıyor. Yüksek ihtimalle sadece siyah renkte tasarlanan ürün, temelde kişiselleştirilebilir yapısıyla fark yaratacak. Bu sayede oyuncular FPS oyunları için farklı bir yapı, yarış oyunları içinse daha farklı bir yapı oluşturabilecek.

Çıktığından çok satması olası olan ancak fiyatının yüksek olması beklenen ürün, henüz ne zaman gelecek ya da tam olarak nasıl görünecek bilinmiyor. Ancak modelin çok uzakta olmadığı ve ilginç olarak ay sonunda lanse edilebileceği iddia Herausgeber.

Son tarafından PS5 için esas beklenen donanım ise Playstation VR2 ya da PS VR2 sanal gerçeklik başlığı. Merak edilen ürün, iddialara göre 2023 içerisinde satışa sunulacak.

Sony kulaklıklar ve monitörler yanında bu da iliginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı Roboter Ameca


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!