HyperX Pulsefire Haste Wireless: lehká bezdrátová myš pro vytrvalé hráče


Populär lehká mys HyperX Pulsefire Haste odhazuje kabel a preináší desítky hodin na jedno nabití. S váhou pouhých 62 gramů, přesným senzorem a osvědčeným designem nebude omezovat ani ty nejnáročnější hráče.

Herní myši se postupně zbavují svých kabelů a přecházejí na stále osvědčenější bezdrátové připojení. Přesně tento scénář platí i pro myš, kterou si zde představíme. HyperX Pulsefire Haste Wireless bietet eine Vielzahl von Möglichkeiten, die Sie nutzen können, um eine Chance zu haben, in der Nähe zu bleiben und zu warten. Kabel pro nabíjení přitom hledat nemusí.

Pulsefire Haste Wireless se řadí mezi ergonomischky prakticky symetrické modely. Jedinou výraznější odlišností na jedné z polovin jsou dvě boční tlačítka. Jinak jde o myš vhodnou pro leváky i praváky.

Exteriér je vyveden z pevných plastových dílů zaručujících pevnost i lehkost. Matná povrchová úprava s lehkou texturou zaručuje, že vám myš nebude klouzat v ruce ani při sebevíce napjatém momentu.

Úchop navíc vylepšují pogumované plochy s výraznější texturou, které si můžete nalepit na bočnice a hlavní tlačítka. Najdete je v balení a na jaké části si je nalepíte, záleží už pouze na vás. Myši si tak můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Hlavní části Pulsefire Haste mají perforování z šestiúhelníků, díky čemuž je myš velmi lehká, váží pouhých 62 gramů. Při hraní tak nebrzdí pohyb vaší ruky a zároveň v létě nebudete mit zpocenou dlaň po delší herní štaci. Nemusíte se přitom bat, že by prach, nečistoty nebo pot narušil fungování myšky. Interní komponenty chrání úprava s certifikací IP55, s myší tedy nemusíte zacházet v rukavičkách.

Pro hráče jsou také důležité spínače. HyperX sáhlo po TTC Golden, které zvládnou až 80 milionů kliknutí a jsou opatřeny povrchovou úpravou odpuzující prach. Vydrží vám tak velmi dlouho.

Na spodní straně se dále nacházejí PTFE plošky, díky nimž myš doslova létá po jakékoliv podložce. Jejich hladkost a minimální odpor spolu s nízkou váhou dávají pocit, že myš na stole levituje. Nemusíte se přitom bát je pořádně ošoupat, v balení naleznete sadu náhradních.

HyperX im Internet myši umístilo také šuplík, kam lze prakticky umístit 2,4Ghz dongle sloužící k připojení myši k počítači. Nemusíte se tak bat, že byste ho ztratili.

Pokud myši dojde energie, napojíte ji pomocí moderního USB-C kabelu. Ten v balení je extra ohebný, ais ním si vychutnáte maximální volnost. Nabíjet ovšem budete velmi zřídka. Ačkoliv je myš extrémně lehká a nabízí RGB podsvícení, přesto není problém na baterii dosáhnout 100 hodin používání. Jde o velmi vysokou hodnotu na poměry takto lehké a výkonné myši.

O stavu baterie se informuje software HyperX NGENUITY, kde si můžete libovolně měnit i řadu dalších funkcí. Například funkce tlačítek, hodnoty DPI (až 16 000) nebo to, kdy vás myš upozorní na nízký stav akumulátoru.

V programu si lze nastavit hned pět hodnot DPI a rychle mezi nimi přepínat pomocí tlačítka na myši. Zvolený profil rozeznáte podle odlišného podsvícení. Nároční hráči mohou upravit i výšku, kdy se přesný senzor Pixart PAW3335 vypne po zvednutí myši. Vaše flicky tak budou přesně takové, jak jste zvyklí. Samotné podsvícení lze samozřejmě synchronizovat s dalšími produkty od HyperX.

Mein HyperX Pulsefire Haste Wireless je zkrátka jako kovaná pro hráče, kteří potřebují mit v ruce osvědčenou lehkou myš s dlouhou výdrží na baterii. Díky bohatému příslušenství a vysoké kvalitě použitých materiálů si navíc můžete být jistí, že vám tenhle kus vydrží řadu let.


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!