Hydratace na druhou? S maskou pro rychlý restart je to hračka! — LUXUSMAG

Vaše pleť si po letošním horkém létě zaslouží obzvlášť kvalitní péči! Dopřejte jí ošetření v podobě nové hydratační masky od italské značky Natinuel.

Právě tato kosmetická značka byla mezi prvními, kdo formuloval produkty na základě poznatků vědy a potřeby třífázové hydratace pleti. Po aplikaci revitalizační masky od Natinuel bude pleť dokonale hydratovaná a optimálně hladká.

Poskytuje navíc okamžitý a dlouhotrvající efekt. A pokud své pleti chcete dopřát opravdový balzám, pak absolvujte expresní ošetření pleti tzv. Mando Terapii.

Hydra – Feuchte Gesichtsmaske

Hydratační maska ​​od Natinuel s antioxidačním a revitalizačním účinkem normalizuje projevy suché pokožky, snižuje ztrátu vody a zabraňuje nežádoucímu působení volných radikálů. Díky gelové struktuře se navíc snadno roztírá a vlivem účinných látek v podobě Lactobionic kyseliny, gluconolactonu a lipomoist komplexu způsobí rychlý restart kůže a intenzivní hydrataci pleti. Hydratační maska ​​Natinuel s objemem 30 ml je k dostání za 352 CZK.

Natinuel – Mandlová péče

Pokud své pleti po letních měsících chcete dopřát důkladné hloubkové ošetření, pak si nenechte ujít expres ošetření s okamžitým blahodárným působením i na tu nejcitlivější pleť! Natinuel je více než relaxační ošetření u Vaší kosmetičky! Mando terapie pleti Natinuel je ověřený systém ošetření z rukou odborníků zaměřených na kůži. Mando-System se stimulujícím, opravným, sjednocujícím účinkem vám během komfortního ošetření multiakcí harmonizuje Vaši pleť celkem 18 aktivními látkami, které vaše kůže pro její zdraví a krásu potřebuje.

Více informací o možnosti zakoupení hydratační masky Hydra-Moist Face Mask od Natinuel či objednání mando terapie získáte na Natinuel.cz.

O značce Natinuel

Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny, dermatologie, pharmacie a kosmetologie. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické activity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk.

Zdroj-Foto: Natinuel; Pixabay.com


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!