Huawei MateBook D16 Özellikleri – Technopat

Huawei’nin en popüler ürün ailelerinden biri olan MateBook D serisinin yeni modeli MateBook D16 2022’ye yakından bakıyoruz.

Geniş ekranı ve FullView ekranı sayesinde yüzde 90’lık ekran kasa oranı sunan bu laptop, iki farklı özelliği ile dikkat çekiyor. Öncelikle Huawei’nin ilk Numpad tuş takımı bulunan laptop modeli olma özelliğine sahip. Ayrıca yeni 1080p AI kamera görüntü görüşme ve konferanslar için son derece önemli bir yenilik.

Huawei MateBook D16 hat ein neues 12-Zoll-Intel-Modell mit Intel-Grafik und Iris Xe kullanimış. Diğer taraftan yazılım tarafında Huawei PC Manager sayesinde cihazınız üzerinde tam kontrole sahip olabiliyorsunuz. Diğer Huawei cihazlarınıza buradan kolayca ulaşabilir ve Cloud servisinden yararlanabilirsiniz.

Tamriel’in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!