Huawei FreeBuds Pro 2 oficiálně. Bezdrátová sluchátka zaujmou voděodolností i cenou

  • Huawei FreeBuds Pro 2 jsou nová špičková sluchátka z čínské dílny
  • Nabídnou výjimečně dlouhou výdrž baterie a odlnost IP54
  • Za prémiovou výbavu si však čínský výrobce nechá náležitě zaplatit

Nová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2

Společnost Huawei představila na konferenci v Istanbulu druhou generaci svých bezdrátových sluchátek. Modelem, který navázal na označení svého předchůdce a nese název FreeBuds Pro 2, chce konkurovat nejlepším zařízením v tomto segmentu. Zapotí tak převážně konkurenčním Apple AirPods Pro či Samsung Galaxy Buds 2.

Co všechno Huawei FreeBuds Pro 2 nabídnou?

Luxusně vypadající a dle našeho názoru povedený design doplní špičkový zvuk. O ten se postará systém Hi-Res Dual Sound podporující frekvenční rozsah od 14 Hz do 48 kHz. V každém sluchátku dále najdeme 11mm dynamický měnič a také měnič s planární membránou. Potěší také ANC, které potlačí hluk v okolí až o 47 dB, a podpora LDAC s certifikací HWA znamenající přenos zvuku maximální rychlostí 990 kb/s.

Stejně jako většina ostatních bezdrátových sluchátek, i FreeBuds Pro 2 dokáží zachytit během hovorů odfiltrovat okolní zvuky. Kapacitu baterie bohužel společnost nezveřejnila, ale v propagačních materiálech najdeme udávanou výdrž pouzdra až 30 hodin, což je výborný výsledek. Sluchátka sama o sobě pak vydrží 4 hodiny se zapnutým ANC a 6,5 ​​hodiny bez něj.

prednosti-freebuds-pro-2

Hlavní preednosti Huawei FreeBuds Pro 2


Čtěte take: Hodinky od Huawei přinesou „revoluční” prvek, který u konkurence nenajdete


Oproti svému předchůdci dostala bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 ještě jedno významné vylepšení – odolnost proti prachu a vodě s certifikací IP54. Vyrobena budou ve 3 barevných proveneních – Silver Blue, Silver Frost und Ceramic White.

Cena a dostupnost

Huawei FreeBuds Pro 2 wird mit einer geringen Anzahl von Komponenten versehen, die im Laufe der Zeit erscheinen. S cenovkou 4 999 Kronen pro český trh se model zařadí jen těsně za nejdražší AirPody. Potěší alespoň fakt, že kdo si sluchátka objedná do 10. červencezíská zdarma chytrý náramek Huawei Band 7 v hodnotě přibližně 1 000 Korun.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!