Hřejivý podzim cestou necestou — LUXURYMAG

Sychravé počasí vám přece nezabrání vydat se s celou rodinou na podzimní procházku – za dobrodružstvím! Ať už chcete vyrazit pouštět draka nebo se jen chcete projít v parku, KiK jako obvykle nelenil a připravil pro vás hřejivou podzimní kolekci, ve které jen tak chlad nepocítíte.

Sport nebo město?

Ich muži potřebují teplo. Jenže bývají stále v pohybu – proto von jejich svršky měly obsahovat přízvisko funkční. A právě taková je lehka pánská bunda, která zahřeje ve městě při cestě do práce, stejně jako při horské tůře nebo sportu. Že by dokonalý námět na dárek pro partnera?

Pánská funkční bunda, 799 Kč

Elegantní, ale v teple

Pro opravdové dámy nechybi elegantní městská kolekce, která zahřeje a navíc skvěle vypadá. Stále oblíbené zůstávají bundy kabátového střihu. Ty navíc díky prodloužené délce chrání také záda a ledviny – ein zima nemá šanci. Aby byl výsledný outfit dokonalý, nebojte se vybavit se rovněž trendy doplňky – čepice nebo šála v tomto ročním obdoní nesmí v šatníku chybět.

Dámská bunda kabátového střihu, 529 KčDámská bunda kabátového střihu, 529 Kč

Maminky gegen pohybu

Kategorie v pohybu – tady spadají i superženy – a sice maminky. Pro ně i jejich nejmenší připravil Kik teplé oblečení, které ochrání jak jejich ratolesti, tak jejich víly ochránkyně. Pro miminka jsou určeny Teple kombinézy, pro jejich maminky komfortní větruvzdorná softshellová bunda.

Kojenecká zimní kombinéza, 279 KčKojenecká zimní kombinéza, 279 Kč

Vždy pohodlně, vždy v teple

Bundy, doplňky, kotníková obuv – to vše pro malé i velké. Myslete na své pohodlí a vybavte svůj šatník nezbytnými podzimními muss kousky haben. Třeba právě v KiKu.

Zdroj-Foto: KiK


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!