Hokejisté se utkají se Švýcary o triumf na Švédských hrách


Aktualisierung: 08.05.2022 02:06

Stockholm – Čeští hokejisté dnes zakončí účinkování na Švédských hrách zápasem se Švýcarskem a duell bude přímým soubojem o prvenství na turnaji. Svěřenci finského trenéra Kariho Jalonena už ve Stockholmu porazili domácí Švédy (2:1) i Finy (3:1) a jako jediní ještě neztratili bod. Při dvoubodovém náskoku před Švýcary jim stačí dovést závěrečný zápas do prodloužení. Duell se hraje od 12:00.

Souboj se Švýcary bude zápasovou generálkou na mistrovství světa, které začne ve Finsku v pátek. Český tým do šampionátu vstoupí v sobotu utkáním s Velkou Británií.

Ve Stockholmu má reprezentace možnost vyhrát druhý turnaj Euro Hockey Tour za sebou. Před týdnem ovládl Jalonenův tým domácí České hry v Ostravě.


Source: České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!