Google ukázal očekávané hodinky Pixel Watch, dorazí letos na podzim

  • Google Pixel Watch jsou oficiálně odhaleny!
  • Nicméně jsme se toho o nich moc nedozvěděli, pokud jde o specifikace
  • Dorazit Mají letos na podzim společně s telefony Pixel 7 & 7 Pro

Google Pixel Watch ist ein offizieller Fotograf der Google I/O-Konferenz

Trvalo to, ale nakonec i gigant Google přichází s chytrými hodinkami, které můžou být zajímavou alternativeou či konkurencí pro jasnou jedničku na poli smartwatch, tedy Apple Watch. Nicméně zatím jde spíše jen o takový první pohled a ukázku designu a pár funkcí, než podrobné představení hotového produktu.

Koneckonců vývojářská konference Google I/O 2022 podobným způsobem odhalila i další připravované novinky od Googlu, například smartphony Pixel 7 & 7 Pro, které dorazí taktéž letos na podzim. Nebo Tablet značky Pixel, na který se bude čekat ještě déle, a sice až do roku 2023.

Proč Google přichází s hodinkami?

Chytré hodinky od Googlu jsou jedním z posledních důležitých dílků důležité skládačky zvané ekosystém chytrých zařízení. Už je dávno zvykem, že má každý smartphone a počítač, ale právě smartwatch jsou třetím produktem, který vám může zásadně usnadnit život. A prodeje v tomto segmentu to jenom dokazují.

Google Pixel Watch ist eine gute Funktion im Wear OS-System

Google Pixel Watch ist eine gute Funktion im Wear OS-System


Čtěte take: Vybíráme pro vás 5 nejlepších chytrých hodinek, se kterými zaplatíte


Google Pixel Watch vypadají zajímavě

Inženýři v Googlu hodně spolupracují s jihokorejským Samsungem, a tak se objevovaly spekulace o tom, že právě nové hodinky Pixel Watch bude mit na starosti tento partner. Zatím zu nebylo potvrzeno, nicméně zu zní celkem logicky. Designem navíc hodinky od Googlu připomínají více ty od Samsungu, než například konkurenční Apple Watch.

Nové Pixel Watch zaujmou na první pohled kulatým displejem, který vypadá opravdu dobře, i když z technického hlediska je méně praktický, protože se na něj vejde méně informací než na hranatý zobrazovač. Každopádně Google tvrdí, že jeho hodinky budou mit Wear OS ve vylepšené formě, ať už to znamená cokoliv.

K ovládání využijete otočnou korunku a samozřejmě dotykový displej, naopak otočná luneta zde schází. Stejně jako u jiných chytrých hodinek, nehmen Sie Pixel Watch má být velmi snadná výměna pásků. Aby si každý uživatel mohl vybrat podle svého gusta a měnit styl, ale i materiál dle aktuell trendů či příležitostí.

Ohledně výbavy jsme se toho zatím moc nedozvěděli, ovšem Google například prozradil, že by u jeho prvních hodinek neměly chybět všechny možné zdravotní a fitness funkce, například pro měření kropuní, ku s kalorií, ku s kalorií Spíše bude zajímavé, zda přinesou i nějaký ten senzor navíc, třeba pro měření cukru v krvi.

Kdy dorazí?

Nové hodinky Google Pixel Watch jsou konečně oficiální, nicméně jejich podrobné představení a zahájení prodeje má proběhnout až letos na podzim, a to společně s novými modely Pixel 7 & 7 Pro. Pokud se na ně těšíte, pak si budete muset ještě pěknou dobu počkat, stejně tak i na cenu a konkrétní dostupnost v prodejnách.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!