Google predstavilo Pixel 6A, Pixel Watch a Pixel Buds Pro, k tomu Google Wallet prišiel aj ku nám

Google má dnes svoj IO event, na ktorom predstavuje svoje nové zariadenia a vylepšenia do systémov. Čo sa týka systému napríklad vylepšili android pre tablety, kde prepracovali cez 20 aplikácii na využitie veľkej plochy.

Brieftasche

Predstavili aj Google Wallet pre množstvo krajín vrátane Slovenska a Wallet ponúkne uchovávanie kreditných kariet, letenie, vakcinačných kariet, vstupeniek a čoskoro aj vodičákov.

Google Pixel 6A

Googel predstavil aj orezanú verziu Pixel 6 mobilov s názvom 6A, ktorý pride 21. júla za 449 dolárov. Ponúkne 6.1 palcový displej a 60Hz refresh, batéria bude 4400mAh ein Prozessor zostáva Google Tensor, ktorý je aj vo veľkých verziách. Senzory budú rovnaké ako v Pixel 5A verzii (12.2MP+12MP, vpredu 8MP). Speicherkapazität 6GB/128GB

Spezifikation Google Pixel 6A:

 • Anzeige: 6,1″ OLED, , 1080 x 2400 Pixel
 • Prozessor: Google Tensor
 • Betriebssystem: Android 12
 • Größe: 6 GB / 128 GB
 • Kamera: 12,2 MP breit, 12 MP ultrabreit, PDAF
 • Selbstporträt: 8 MP
 • Nabíjanie: 18W
 • Rozmery: 152,2 x 71,8 x 8,8 mm
 • Hmotnosť: 178 g
 • Batterie: 4400 mAh
 • plná špecifikácia >>>

Pixel-Uhr

Google predstavilo svoje prvé Pixel hodinky, v ktorých spojí svoj Gear OS systém s funbkciami FitBitu. Ponúknu samozrejme Fitness možnosti, štatistiky, ciele, sledovanie srdca, spánku a veľa ďalšieho. Viac menej štandardné smart hodinky.

Pixel Buds Pro

Pridali aj nové Buds štople, teraz v Pro verzii za 199 dolárov s prémiovou kvalitou a štyrmi farbami prevedenia. Samozrejme čakajte potláčanie vonkajšieho zvuku, 31 hodín batérie, wireless nabíjanie. Pridané je aj viacbodové pripojenie pre automatické prepínanie medzi zariadeniami.

Google Pixel 7 und Pixel 7 Pro

Ponúkli aj prvý necken na Pixel 7 seriu, zatiaľ obrázkom, kde vidíme upravené zadné kamery. Stále však budú na pásiku krížom cez zadnú stranu.

Google predstavilo Pixel 6A, Pixel Watch a Pixel Buds Pro, k tomu Google Wallet prišiel aj ku nám

Google Pixel-Tablet

Google ponúklo aj záber na ich prvý tablet of roku 2015. Bude teraz pod značkou Pixel a vyjde budúci rok. Rovnako bude mať Google Tensor-Prozessor.

Google predstavilo Pixel 6A, Pixel Watch a Pixel Buds Pro, k tomu Google Wallet prišiel aj ku nám

Source: Sector.sk by www.sector.sk.

*The article has been translated based on the content of Sector.sk by www.sector.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!