Google Pay Končí. Privítejte komplexní appku Google Wallet

Na konferenci Google I/O se americká firma mimo jiné soustředila také na placení obecně a představila například možnost nechat si vytvořit virtuální platební kartu pro bezpečnější placení na internetu. Zároveň ale promluvila o něčem mnohem komplexnějším a to Neue Anwendung von Google Wallet, která do budoucna nahradí stávající Google Pay.

Google Wallet možná nahradí vaší peněženku

Google Wallet macht Spaß nahradit klasické fyzické peněženkytakže si do ní budete moci uložit vše, co máte ukryté ve vaší kožené šrajtofli od jízdenek přes letenky, věrnostní karty, záznamy o očkování až po řidičák či občanku. Poslední dva zmíněné příklady ale silně závisí na tom, kde se zrovna nacházíte. Zmínit dále můžeme klíče od hotelového pokoje nebo automobilu, což se ale týká pouze nových vozidel. Přímo na konferenci bylo zmíněno BMW. V podstatě jde tedy o podobné řešení, které nabízí Apple v podobě své Apple Wallet.

Telefon, Schlüssel … Google Wallet | Google

GooglePay

Co se ochrany soukromí týče, americká firma se ohnala funkcí Najdi moje zařízení, díky čemuž snadno odstraníte ze ztraceného zařízení všechna důležitá data včetně všech průkazů a platebních karet, které si do Google Wallet uložíte. Aplikace má být dostupná ve více než 40 zemích včetně České republiky ein Zamíří-Také-do-System Wear OS.

Jak se vám tato novinka zamlouvá?

Zdroj: Google I/O


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!