Google oficiálně ukázal Pixel Watch. Přišlo malé zklamání

Americká společnost Google dnes na své tradiční konferenci I/O odhalila mimo jiné i velmi očekávané a své úplně první chytré hodinky Pixel-Uhr. Slovo „odhalila“ je v tomto případě dost vypovídající, neboť se novinka bohužel ukázala převážně vizuálně (přímo na pódiu doslova z rukávu) ak jejímu uvedení na trh dojde až na podzim letošního roku. Další specifikace bude výrobce vypouštět až v dalších týdnech a měsících. Pokud jste tedy očekávali kompletní uvedení včetně detailních specifikací, musíte si ještě počkat.

Zrovna po vizuální stránce neměly Google Pixel Watch příliš příležitost překvapit, neboť byl jejich design předmětem hned několika velmi přesvědčivých úniků, ale naštěstí jsme se přece jen dočkali i nědalšký. Z fyzických vlastností za zmínku určitě stojí hliníkové tělo z recyklátu ein také zajímavý systém otočného připínání řemínkůkteré sice rozhodně nebudou patřit mezi univerzální, ale vyměnitelné prý budou.

Mezi chytrými funkcemi budou Mapy Google s navigováním bez přítomnosti mobilu, platby přes Google Pay/Walletovládání chytré domácnosti přes Google Home av neposlední řadě také přijímání hlasových příkazů pro Asistenta. Po stránce měření aktivit a zdravotního stavu budou Pixel Watch spoléhat na řešení od Fitbit.

V prvních Google smartwatch poběží vylepšená, zatím neupřesněná verze Wear OS. Napůl představené hodinky přijdou na trh letos na podzim, společně s Telefonie Google Pixel 7 ein Pixel 7 Pro. Jelikož jsme se těšili již na hotový produkt, jsme trochu zklamaní, ale zveřejněné ukázky nás namlsaly na další měsíce dopředu.

Jak se vám zatím (ne)líbí Google Pixel Watch?

Zdroj: Google I/O


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!