Google Meet dostal dvě skvělé funkce, které oceníte

Pokud s kolegy, spolužáky nebo jiným týmem používáte nástroje z balíku Google Workspace, pak jste dost možná zvyklí volat si prees Google Meet. Tato původně velmi jednoduchá videokonferenční služba má v poslední době hodně pozornosti od vývojářů a přibývají v ní jedna novinka za druhou. Dvě velmi praktické nyní přibývají v rámci nejnovější aktualizace. Řeč je o webové verzi v rámci prohlížeče Chrom.

První přidanou funkcí je PIP-Alias ​​Bild-in-Bild, česky obraz v obraze. Nástroj, který je známý z prohlížečů nebo televizorů, umožní probíhající videohovor zmenšit do menšího okýnka (nejde jen o zmenšenou kartu prohlížeče) a věnovat se jiné práci na zbytku obrazovky.

Druhá novinka se týká připínání jednotlivých oken s účastníky hovoru na hlavní stránku. Doteď bylo možné pevně umístit do hlavního okna jen jednoho, nově jich půjde zvolit několik. Obě funkce začal Google zavádět 16. června a mely by být pro všechny uživatele Workspace či G Suite dostupné do patnácti dní.

Kolikrát týdně využíváte Google Meet?

Zdroj: Google


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!