Gonca Vuslateri boşanma nedenini açıkladı!


Senaryosu Gülse Birsel’in yazdığı, komedi türündeki ‘Yalan Dünya’ (2012-2014) dizisinde hayat verdiği ‘Vasfiye Teyze’ rolüyle dikkatleri üzerine çeken Gonca Vuslateri, yeni filmi ‘Allah Yazdıysa Bozsun’un heyecanınıyorya. Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu olan ünlü oyuncu, “Filminin adında olduğu gibi „Allah yazdıysa bozsun’ dediğin biri var mı?” sorusuna, „Böyle biri olmustur. ‘Bir daha Allah korusun’ dediğim de oldu” yanıtını verdi.

“PARA KAZANMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM”

Hayatatını değiştiren ismin nisan 2012’de akciğer kanseri nedeniyle vefat eden senarist ve söz yazarı Meral okay olduğunu begrabene vuslateri, “Arkadaşın telefonundan telefonunt Benimle saatlerce sohbet etti. ‘Biraz sabret, çok iyi bir oyuncu olacaksın’ dedi. Onu dinledim. Para kazanmak için çok çalıştım” şeklinde konuştu.

“ÜSTELIK ÜNLÜYDÜM!”

Geçtiğimiz aylarda „Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynadım“ açıklamasıyla adından söz ettiren 35 yaşındaki oyuncu, Ömür Sabuncuoğlu’nun „Parasızlığın dibine vurduğun zamanlar oldu mu?“ sorusuna, „Oldu, üstelik ünlüydüm“ cevabını verdi.

“YENİDEN EVLENDĞĞİNİ DUYDUM”

Evliliğin en sevmediği tarafının boşanmak olduğunu dile getiren Gonca Vuslateri, ses mühendisi Edip Burak Ertoğan ile dört yıl önce biten ilişkisi hakında, „Güzel bir evliliğim vardı. Dünyevi farklılıklardan dolayı evliliğimiz bitti. Yeniden evlendiğini duydum. Önümüzdeki ay ben de evleneceğim” diyerek, espri yaptı.

“ÇOK ESKİ SEVGİLİMİN NİŞANINA GİTTİM”

Özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulunan oyuncu, „Mutluluğun peşinde bir kadınım. Çok eski sevgilimin nişanına gittim. Eski defterleri tutmak gibi bir huyum yok” ifadelerini kullandı.

“CEM YILMAZ’LA NEDEN KÜSEYİM?”

Yıllar önce katıldığı bir ödül töreninde kendisini ti’ye alan Cem Yılmaz’la aralarındaki buzları eriten Vuslateri, Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Demet Akbağ’ın başrolünde olduğu ‘Aydınlıkevler’ tiyatro oyununun galasında bir araya geldiği usta komeden ile fotoğrafını paylaşmıştı. Oyuncu, „Neden küseyim? Ülkenin önünde eğilecek komedi ustalarından biri. ‘Niye böyle oldu?’ diye kendi içimde ona kızdım. Enerji bana küskünlük olarak geri döndü ama zaman geçti. İleride bir araya gelip, bir şeyler yapabiliriz” dedi.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!