Games.cz spouští Spendenprogramm na vypnutí reklamy a podporu webu


Máme pro vás dobré zprávy: Konečně spouštíme novou verzi Donate programu, který registrovaným uživatelům umožní za měsíční poplatek vypnout reklamy a zároveň pomoci webu. Šlo o jednu z nejžádanějších funkcí a jsme rádi, že vám ji můžeme představit v nové podobě.

Pokud nevíte, oč jde, za poplatek 50 Kč na měsíc vám vypneme veškeré reklamy na webu. Peníze půjdou Tiscali jako kompenzace za vypnutí reklam (ano, ty nás živí) a vrátí se zpět do redakce v podobě financování nějakého projektu, ať už jde o výpravu na herní konferenci, nebo vybavení studia.

Co je nového od minula

Jak si asi všimnete na oficiální stránce Donate programu, existují dvě úrovně podpory. První s názvem Srdcař je klasický, výše popsaný systém. Váš účet propojíme automaticky s platbou a za 50 Korun na měsíc dojde k vypnutí reklam.

Druhý level s názvem Filantrop funguje jinak. Jde o jednorázový (ne opakovaný) příspěvek od 150 Korun výš. Ten vám na měsíc vypne reklamy, ale to není všechno: Celá částka, kterou jste poslali, půjde na konkrétní projekt, kterým chceme zlepšit vybavení studia. Ne, za vaše peníze si neuděláme párty, vždy bude uvedeno, na jakou techniku ​​vybíráme, takže víte, do čeho vaše peníze jdou.

Jak Platit

Metoda platby se také mění. Pro Srdcaře používáme služby ověřené platební brány GoPay, takže je zde možnost platit kartou, ale také systémem Google Pay či Apple Pay (stačí zobrazit další platební metody u GoPay brány). Další možností, jak zaplatit, je prostý převod QR kódem či převodem z účtu na účet, nicméně v tomto případě nejde nastavit opakovaná platba.

U Filantropa se platí jen QR kódem nebo převodem z účtu na účet.

Odznaky

Novinkou, kterou zavádíme, jsou i odznaky do našich diskuzí a profilů. Pokud jste aktivními uživateli Donate programu, budete mit v daných měsících u svého jména odznak, který odpovídá typu členství. Kromě toho tu budou dva typy odznaků nesouvisející s Spendenprogramm. Redakce bude, jak jinak, pro členy redakce, abyste věděli, že na vás případně reaguje někdo z týmu. Druhý odznak se jmenuje Veterán a dostanou ho všichni ti, kteří mají účet starý alespoň 5 let, a už to s námi tedy táhnou nějaký ten pátek.

A bis je vše k našemu novému Donate programu. Doufáme, že vás potěšil a budete o něj mit zájem. Zároveň je docela možné, že se během prvních dnů budou objevovat problémy. Pokud na nějaký narazíte, napište nám na mail [email protected] a my vše předáme k nápravě.

Dále už tedy jen odkaz na spenden, který najdete taktéž napevno na hlavní stránce Games.cz. Děkujeme za přízeň!


Source: Games by games.tiscali.cz.

*The article has been translated based on the content of Games by games.tiscali.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!