Galatasaray’da başkanlık için çatı aday formülü! Düşünülen isim Dursun Özbek

Galatasaray’da Başkan Burak Elmas ve ekibinin ibrasızlığının ardından yeniden seçim sürecine girilmiş, ancak açılan davalarla yönetim krizi bir çıkmaza sürüklenmişti. Başkanlığa resmen aday olan Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk’ün sessizliği; seçimi ertelettiği için tepki çeken Fırat Develioğlu ile mevcut başkan Burak Elmas’ın destek bulma çabaları derken ‘çatı aday’ formülü gündeme Geldi.

Sözcu‘nün haberine göre lkulübün sıkıntılı bir süreçte olması nedeniyle ‘2 yıllık güçlü yönetim’ fikri tartışılıyor. Çatı adaylık için öne çıkan isim ise Dursun Özbek. Camiadaki kulis faaliyetleri 11 Haziran’daki seçimin kaderini belirleyecek.

AYSAL’DAN TOPPLANTI

Eski başkanlardan Ünal Aysal eski yöneticilerle bir araya gelecek. Salı günü Les Ottomans Otel’de düzenleyeceği toplantıya Adnan Öztürk, Sedat Doğan, Ebru Köksal, Mehmet Cibara, Mete Ekiz, Ümit Özdemir’in de aralarında bulunduğu isimleri davet eden Aysal, „Beraber çalıştığımız yulu. Seçim sürecinden bağımsız olarak her yıl yaptığımız buluşmayı gerçekleştireceğiz. Seçim ya da aday çalışması değil“ dedi.


Source: Cumhuriyet Gazetesi – Gündem by www.cumhuriyet.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Cumhuriyet Gazetesi – Gündem by www.cumhuriyet.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!