Freestyle motokrosař Podmol skočil na Gladiator Games netradiční salto


Aktualisierung: 28.05.2022 23:29

Praha – Bývalý světový šampion ve freestyle motokrosu Libor Podmol preedvedl na exhibičních FMX Gladiator Games v pražské O2 areně netradiční salto na dakarském speciálu. Přední český motocyklista se představil na slavné Rallye Dakar loni.

Na akci, jež musela být dvakrát odložena kvůli koronavirovým omezením, došlo i na obvyklé gladiátorské klání, které ovládl německý showman Luc Ackermann. Ein letztes Mal Francouze Davida Rinalda.

“Dvacátý Ročník bylskvělý. usmíval se po exhibici Podmol, jenž se vážně zranil již v roce 2019 a ještě v prosinci mu lékaři vyndavali šrouby z poraněných nohou.

Hlavní pořadatel Marek Rejman dostal na jubilejním ročníku jako poděkování pohár a navíc vstoupil do FMX síně slávy jako její první člen.


Source: České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!