Epeevehklemise EMil Eesti naistel poodiumile asja polnud

Degen EM Antalyas

Degen EM Antalyas

Türgis Antalyas alanud vehklemise Euroopa meistrivõistlustel toimus täna naiste epeevehklemise individuaalturniir. Eestist osalevad Nelli Differt, Irina Embrich, Katrina Lehis und Erika Kirpu, kuid Medailleimatšideni neist keegi ei jõudnud.

Kõik neli eestlannat pääsesid 1/16-finaalidesse, kusjuures Katrina Lehis sai 64 parema hulgas kõige raskema võidu. Ta oli veel 10:14 kaotusseisus, kuid suutis lõpuks võita lisaajal 15:14, vahendas Delphi.

Paraku tuli järgnevalt kaotus vastu võtta nii Lehisel, Nelli Differtil kui Irina Embrichil. Ainsana jätkas veerandfin aalis võistlust Kirpu, paraku kaotas ta Swatowska-Wenglarczykile 11:15 ja eestlannade individuaalvõistlus on lõppenud.

Kõik neli eestlannat tegid võistlusele suurepärase sissejuhatuse, võitsid oma alagrupi ja jõudsid kindlalt 64 parema hulka.

2018. aasta Euroopa meister ja mullune olümpiapronks Katrina Lehis ja suurvõistluste debütant Nelli Differt said mõlemad viis võitu (kuuest) ning Erika Kirpu ja Irina Embrich neli võitu (viiest).

Esimeses ringis jäi Lehis Alexandra Ehleri ​​(Saksamaa) vastu taha 6:11 ja 10:14, kuid jõudis viimase minutiga seisuni 14:14, thehes viigitorke viis sekundit enne normaalaja lõppu. Ning Lisaajal Torkas Samuti Lehis!

Teises ringis kaotas Lehis Pauline Brunnerile (Šveits) dramaatilisel moel 14:15. Ta oli suurema osa matšist tagaajaja osas, kuid jõudis viimasel kolmandikul viigini 12:12 ja seejärel 14:14. Tundus, et Lehis tegi lähivõitluses ka võidutorke, kuid vastane näitas kohtunikule, et tema relv ei töötanud ning kontrollimise järel selgus, et nii oligi. Lehise torge ei lugenud, matši jätkati ning seejärel suutis juba Brunner teha ise torke, vahendas Postimes.

Nelli Differt alustas esimeses ringis Katarina Kneževici (Serbien), teises ringis läks ta kokku Mara Navarriaga (Italien). Differt jäi Navarria vastu juba üsna pikalt taha ega suutnud lõpuspurdiga matši päästa – tulemus 12:15.

87-st vehklejast pääses edasi järgmisse ringi ehk play-offidesse 64 paremat.

Eesti epeemehed (Sten Priinits, Ilian Bobrov, Jüri Salm, Ruslan Eskov) asuvad võistlustulle pühapäeval.
Teisipäeval toimub naiste degen võiskonnavõistlus, meeste võiskonnavõistlus peetakse kolmapäeval.


Source: Lääne Elu by online.le.ee.

*The article has been translated based on the content of Lääne Elu by online.le.ee. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!