Elvira a 3D technologie měnící praxi aditivní výroby

Elviradodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3Dpředstaví ve svém showroomu v Praze 5 – Hlubočepích v rámci svého Dne otevřených dveří nejnovější dostupné 3D-Technologie. Cílem Je představit stávajícím i potciálním zákazníkům kompletní cyklus aditivní výroby od 3d Skenování Přes 3d modeloví až poko, Kter oder kterg & ňujnit změnit zaběnutk.

Den otevřených dveří proběhne ve dvou termínech – 31. 5. bis 9. 6. 2022.

Účastníci budou naživo seznámeni s inovativními postupy, technologiemi a materiály, které rozšiřují výrobní možnosti a celkovou nabídku společnosti. Budou zde představeny nové způsoby, jak urychlit vývoj, zvýšit nezávislost a variabilitu a získat odpověď na další zlepšování produktivity. Půjde o nové technologie, nové materiály, nové postupy, inovativní vývoj a reálná aplikační řešení, jako například:

  • 3D tiskové technologie a jejich aplikační využití
  • 3D-Kulisse (základní, profesionální a průmyslové)
  • 3D-Software pro tisk, návrh a zpracování skenovaných dat
  • Materiály s vysokou mechanickou, teplotní, chemickou a další odlností
  • Rychlá 3D prototypová a sériová výroba
  • Voskový tisk pro přesné odlévání
  • Organické 3D modelování jinak-lepe-rychleji
  • Služby a servis zákazníkům

Vloni otevřený showroom Abc3D s více než 20 produkty na ploše 120 metrů čtverečních poskytuje návštěvníkům ucelený přehled o aktuálně dostupných způsobech 3D tisku, 3D skenoví í a modelDovování 3 a modelDovování pro. Zájemcům umožňuje prohlédnout si a otestovat všechny produkty, které jsou dostupné na portálu www.​abc3d.​cz.

V rámci dne otevřených dveří zde budou spezialisté společnosti připraveni předvést veškeré technologie, zařízení, výtisky, skeny, postupy a aplikace a zároveň popsat blíže široké spektrum služeb, z.kajekůnívira svá Jednou z novinek bude například představení nových 3D-skenerů Scantech.

Zaregistrovat se na akci je možné na www.abc3d.cz/den-otevrenych-dveri-abc3d.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!