Elektrické kolo Bezior X500 nyní seženete selevou z eshopu Tomtop

Šlapání do kopce odzvonilo. S elektrickým kolem Bezior X500 Pro si užijete jízdu rychlostí až 30 km/ha dojezdem až 100 kilometrů. Jedná se tak o ideální dopravní prostředek pro každého počítačového nadšence.

E-shop Tomtop.com nabízí řadu skvělých slev a nyní se mezi nimi objevilo také populární elektrické kolo Bezior X500 Pro. To nabízí řadu zajímavých vlastností od vysoké rychlosti, přes daleký dojezd až po možnost rychlého složení.

Kolo je poháněno 500W motorem schopným vyvinout rychlost až 30 km/h. Na maximálku se dostane za pouhých 4,9 vteřiny, což oceníte například při jízdě ve městě. Motor si poradí až s 30° stoupáním, tudíž se nemusíte bát jízdy ve vrchovatém terénu.

Dojezd kola se liší podle používání. Na čistě elektrický režim zvládne Bezior X500 Pro 45 km. V režimu assistence, kdy vám motor dopomáhá k jízdě se operační dosah zvyšuje na 100 kilometrů. Nic vám ale nebrání jezdit mnohem dál.

Baterie o kapacitě 48V je vyměnitelná, ale zároveň skrytá v hliníkovém rámu, který je voděodolný. Její váha je pouhé tři kilogramy a plně ji nabijete za necelých pět hodin.

Abyste o kapacitě, dojezdu a dalších informacích měli přehled, kolo disponuje také 5palcovým LCD displejem. Naleznete zde všechny statistiky a informace o stavu kola. Zároveň je displej voděodolný a prachu vzdorný.

Elektrokolo samozřejmě není jen o chytrých funkcích. Výrobce myslel i na kvalitní provenení rámu z hliníkové slitiny 6061. Ta je tužší, odolná proti rzi a lehčí než například karbonová konstrukce v kombinaci s ocelí. Díky tomu můžete naložit na kolo nejen sebe, ale i další věci až do hmotnosti 200 kilogramů.

O pohodlnou jízdu se starají 26palcové pneumatiky s šířkou 5 centimetrů a dvojitým odpružením pomocí pružin a olejových tlumičů. K pohodlí a rychlé jízdě přispívá tak 7 převodových stupňů.

Praktickou vlastností kola je pak možnost složit rám na prakticky poloviční velikost. Díky tomu se vám kolo vejde například do kufru auta nebo většího úložného prostoru. Pro vášnivé cestovatele zkrátka ideální parťák.

Tomtop.com

Bezior X500 Pro aktuell seženete im E-Shop von Tomtop.com se slevou za 1000 dolarů, tedy o téměř 50 % méně, než je běžná cena. Odeslání probíhá z německého skladu, tudíž nemusíte řešit clo ani podobné nepříjemnosti. Kolo navíc budete mit v rukou během několika desítek hodin po dokončení objednávky.


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!