Diablo Immortal v Číně zatím nebude, Blizzard si pustil pusu na špacír

Tyto dvě věci von nemusely mit nic společného, ​​ale je třeba na ně poukázat. Jak Uvádí Server Kotaku, Odložení čínské verze hry diablo unsterbliche bylo ohlášeno 19. června, pouhé několik Dní Před Plánovaným vypuštěním na trh (23. £ O několik dní dříve byl přitom pozastaven provoz oficiálního účtu této hry na platformě Weibo.


Oficiálně se nedozvídáme nic o tom, proč byl účet hry Diablo Immortal na Weibu pozastaven, ale dle dostupných informací půjde o zprávy, které se krátce předtím na tomto účtu objevily. V idiomatickém smyslu píší o jistém medvídkovi a co si o něm myslíme či proč “medvídek nesestoupil”. O přesný význam tu pochopitelně nejde, jako spíše o to, že jde evidentně o narážku na Medvídka Pú, který byl v Číně v podstatě zakázán kvůli tomu, že si lidé až příliš často dělali legraci kvůli jeho podobě s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem.

Lze si tak představit, že firmy Blizzard a NetEase tak z pohledu čínských úřadů potřebovaly dostat přes prsty, ačkoliv Blizzard píše o tom, že potřeboval ve hře provést několik optimalizací, které se týkaly renderování modelů, podpory širšího výběru zařízení a také optimalizací výkonu včetně síťového . To pochopitelně neznamená, že čas navíc skutečně nebyl tímto způsobem využit, ale otázka je, zda byly ony optimalizace skutečně oním důvodem, proč byl ohlášený nástup hry odložen. Nedá se totiž říci, že von Diablo Immortal byla rozbitá hra, naopak dle ohlasů funguje velice slušně, a uvěřitelnějším důvodem von tak mohly být třeba úpravy spojené s lokalizací v rámci čínské verze.

V číně se přitom už do diabla unsterbliche předregistralo na 15 milionů lidí, Zatímco Jinde po Světě Zatím Mobilní Verze jasné ich nehme. Dle Reuters se zatím čínští natěšení hráči zatím nedozvěděli nic o náhradním termínu vypuštění hry na trh.

Source: Svět hardware by www.svethardware.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět hardware by www.svethardware.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!