Demet Evgar’dan anneliğe geçiş kutlaması!


Yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzak olan Demet Evgar ile işletmeci sevgilisi Levent Babataş, altı senedir devam eden birlikteliklerini 17 Mart’ta evlilikle taçlandırmıştı. Ünlü çiftin nikahını, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

Evgar’ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de çiftin yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlenmişti. Koronavirüs pandemisi nedeniyle aile arasında yapılan nikah töreninin ardından, Evgar-Babataş çiftinin düğünü dostlarının da katılımıyla yaz aylarında gerçekleşecek.

“EVLENİYORUM” DİYE BAĞIRDI

Başarılı oyuncu, nikâhtan önce arkadaşlarıyla evinin bahçesinde drone ile de çekimler gerçekleştirmişti. Bir ara „Evleniyorum“ diyerek bağırması dikkat çeken Evgar, komşularından tebrik almıştı.

“KİLO NEDİR Kİ?”

İlk bebeğini bekleyen Evgar, önceki haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Kız bebek dünyaya getirmeye hazırlanan 41 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının “Bu dönemde kilo alma gibi korkunuz var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Çok şükür yok. Bu o kadar muazzam bir şey ki, ‘Ay vücuduma ne oldu?’ falan, bu hiç umurumda değil. Bu dönemde bakıyorum hep erkekler, babalar da kilolu zaten. Kilo nedir ki? Alınır, verilir. Verilmese de verilmez.”

‘MAVİ’ İSMİNE NASIL KAAR VERDİLER?

Kızına verdiği ‘Mavi’ adını hem en sevdiği şiir, hem de gözlerinin rengi olduğu için tercih ettiği konuşulan Evgar, ‘Mavi’ ismini eşi Levent Babataş’la kararlaştırdıklarını söylemişti.

Oyuncu, “Aslında ismi ben açıklamadım. Mavi ismi içimize siniyor, yani Levent de sever maviyi. Böyle renk gibi değil de his gibi gelir mavi. Ben ‘Acaba mavi mi?’ dediğimde eşim de ‘Şahane’ dedi” şeklinde konuşmuştu.

“HAMİLELİĞİN KONFORUNU YAŞIYORUM”

Ünlü isim, tüm bunların ardından İstinyePark’ta görüntülenmiş ve kızının ismini değiştirmeyeceklerini söylemişti. “Hamilelik sürecinde kilo almamaya dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz?” sorusuna yanıt veren Evgar, “Ben hep sağlıklı besleniyordum, bu süreçte de böyle beslenmeye devam ettim. Kilo almak gibi bir derdim olmadı. Hamileyim işte, daha ne? Konforunu yaşıyorum yani” demişti.

“ANALIĞI VE YARATIMI ONURLANDIRDIK”

Anne olmak için gün sayan Demet Evgar, Sohn olarak Anneler Günü’nde evinin bahçesinde ‘Anneliğe geçiş kutlaması’ yaptı. Babyparty partisi yerine geçmişi çok uzun yıllar öncesine dayanan bir ritüeli tercih eden ünlü oyuncuyu yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Bir çember oluşturarak yere oturan kadınlar ellerinde çiçekler, dillerinde dualarla; dünyaya gelecek olan ‘Mavi’yi neşe içinde çağırdı. Kutlamada arkadaşları Evgar’a satın aldıkları değil, kendi elleriyle ürettikleri hediyeleri verdi. Ritüele katılan isimler, bebek için güzel temennilerini dile getirdi.

Demet Evgar, ‘kalp’ ve ‘eli belinde’motivelerini kınayla göbeğine çizdirmeyi de ihmal etmedi. Oyuncu, kutlamadan fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Evgar, paylaşımına, “Analığı, yaratımı; Mavi ile, kız kardeşlerimle, şarkılarla, dualarla, masallarla, danslarla onurlandırdığımız günümüz kutlu olsun” notunu düştü.


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!