Creaform slaví 20. výročí a rozšiřuje inovace

„Nikdy nepřestávej inovovat“ je Motto, kterým kanadská 3D metrologická společnost Creaform zdůrazňuje svou filozofii inovací, jejímž cílem je řešit nejsložitější problémy 3D měření v průmyslu. Creaform, obchodní jednotka společnosti AMETEK a dodavatel přenosných 3D měřicích řešení a inženýrských služeb, oslavil 14. června 20. výročí svého založení.

Při té příležitosti odborně sestavil jedinečnou mikrostránku, která má upozornit na nepřetržité inovace a převratné technologie, které se společnost snažila po celá léta předkládat.

Creaform byl založen v roce 2002 v Kanadě a vznikl z potřeby změnit dosavadní stav. To, co začalo jako metrologická a inženýrská poradenská firma, se změnilo v celosvětového lídra v oblasti přenosných a automatizovaných rozměrových metrologických řešení. Nyní, o 20 let později – společnost pokračuje v novém definování hranic 3D metrologie a inženýrských služeb neustálým posouváním hranic inovací.

Díky přenosnosti 3D skenerů, osvědčené snadnosti použití, výkonným dynamickým referenčním algoritmům a metrologickému atributu svých rozměrových měřicích zařízení přináší Creaform působivé měřicí schopnosti z metrologických laboratoří a umožňuje výrobcům po celém světě přesně měřit cokoli a kdekoli.

Globální výrobci z několika průmyslových odvětví nadále získávají hmatatelné výhody z používání 3D měřicího hardwaru a softwaru Creaformu, jako jsou vylepšené, bezpečnější a robustnější konstrukce, zkrácení vývoje výrobků a zrychlení doby uvedení na trh, zlepšení výrobních procesů, lepší spolupráce mezi kolegy, dodavateli a zákazníky a optimalizace hodnocení údržby a oprav.

Kliknutím sem si můžete prohlédnout mikrostránku k 20. výročí Creaformu.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!