Core i9-12900KS se oficiálně začne prodávat nejdříve příští týden

Core i9-12900KS se dostal do nabídky prodejce Newegg, přičemž ten už hlásil, že jej má skladem a nevypadalo, že by někomu něco bránilo si jej objednat. Aktuálně už však tato nabídka neexistuječili prodej to byl skutečně předčasný a je otázka, zda se někomu skutečně povedlo tento procesor od Neweggu koupit, než byla nabídka odstraněna a případné objednávky zrušeny či přesunuty na prodat kdy.

Půjde tu dle samotného Intelu o příští úterý, čili 5. dubna, přičemž dle VideoCardz má jít skutečně o vypuštění na trh. To ovšem z daného tweetu nevyplývá, neboť Intel v něm o začátku prodeje nemluví a zve jen na stream (via Twitch.tv/Intel), kde se budou v stavět čtyři PC, a to evidentně s využitím procesoru Core i9-12900KS.

Core i9-12900KS tak bude 5. dubna přinejmenším představen s podrobnými specifikacemi a samotný prodej může odstartovat o den či týden později. Déle to ale zřejmě už trvat nebude, neboť na trh také přichází konkurenční Ryzen 7 5800X3D, a bis 20. dubna. Tyto dva procesory se sice nedají označit za přímé soupeře, pokud půjde o celkový vícevláknový výkon i cenu. Půjde ale o ty nejvýkonnější herní procesory firem AMD a Intel, takže tímto způsobem budou zcela jistě srovnávány.

A pokud jde o herní výkon, ve výhodě by měl by právě Ryzen, protože jeho konfigurace 8C/16T na hry naprosto stačí a cena 450 USD je jednoznačné plus opoti Core, které se svými 16C/24T přijde 800 USD.

V případě procesoru Ryzen 7 5800X3D může mít zákazník také pocit vyšší přidané hodnoty Díky tomu Ze bude moci poprvé využít desktopový procesor vybavený přídavnou L3-Cache-na vrstveném Cipu, zatímco Kern i9-12900KS je v podstate jen přetaktované Kern i9-12900K.

Ceny souvisejících / podobných produktů:Source: Svět hardware by www.svethardware.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět hardware by www.svethardware.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!