Colorful uvedl našlapané herní All-in-one PC a vypadá sakra dobře

Za něco takového na stole bych se vůbec nezlobil.

PC „všechno v jednom“ je zajímavá odnož. Typicky jde o monitor, na jehož zádech visí většinou notebookový hardware. Na sjíždění Youtube, Netflixu a nějakou tu prácičku ve Wordu ideál. Stačí připojit klávesnici a myš (nejlépe bezdrátové) a máme čisté a elegantní pracoviště, youtubiště a podobně. Ale co kdybychom chtěli se stejnou elegancí i něco zapařit?

Bunte Predstavil AiO Herní PC G-ONE PLUS zu je Presně to, co hledáme. Prvnímu dojmu jasně vévodí solidní 31.5“ displej s rozlišením 2560 x 1440 a frekvencí 165 Hz. Nadupaný hardware je vměstnán do bytelného stojanu a rozhodně to nebude žádná plečka. Procesor si můžete vybrat ze tří Variante Intelu poslední generace a to až do modelu i9-12900H (14 jader a 20 vláken). Obraz obstará mobilní RTX 3060 a paměť se dá nasyslit až na 64 GB DDR4 3200. Mezi jiné vychytávky patří třeba bezdrátová nabíječka integrovaná do podstavce, RGB podsvícení (jak jinak) a webkamera. Chlazení a hlučnost bývá obecně u takových komprimovaných strojů špatné, ale Colorful uvádí, že chlazení CPU a GPU je oddělené a má celkem pět Heatpipe. Malinko podezřelé jsou ovšem dva „turbofany“. To nevěští nic tichého.

Model s procesorem i7 12700H Startuje na ceně 1999 dolarů. Modely s i5 a i7 přijdou o něco později.

zdroj: Techpowerup

AiO Stroje Najdete u CZC


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!