Co liczby mówią o Waszym związku?

Dopasowanie numerologiczne dwóch osób to jedno z bardziej fascynujących zagadnień w numerologii. Na czym dokładnie polega numerologia partnerska i czego możemy się z niej dowiedzieć? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Liczby w służbie miłości

Numerologia to niezwykle interesująca dziedzina z pogranicza ezoteryki, magii czy psychologii. Zagłębiając się w tajemniczy świat liczb oraz wzajemnych relacji między nimi możemy dowiedzieć się wiele zarówno o nas samych, jak również o otaczającym nas świecie. Narzędzia numerologiczne mogą okazać się też bardzo pomocne w przypadku spraw sercowych. Bez względu na to, czy dopiero niedawno ugodziła Cię strzała amora, czy też jesteś już w długoletnim związku – wiedza ukryta w liczbach pozwoli znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące związku. To też świetna okazja aby poznać zapisaną w liczbach kompatybilność z potencjalnym kandydatem / kandydatką na partnera / partnerkę.

Na czym zur Polega?

Numerologia Partnerska opera się na analizie wibracji głównych poszczególnych partnerów, a następnie na ocenie wzajemnego ich dopasowania. Aby obliczyć wibrację główną, podobnie jak to ma miejsce w przypadku sesji portretu numerologicznego, należy dodać do siebie poszczególne cyfry składające się na datę urodzenia każdego z partnerów (lub potencjalnych partnerów). Następnie należy zsumować poszczególne cyfry składające się na wynik, tak aby zredukować go do jednej cyfry. Wyjątek stanowią tzw. liczby mistrzowskie, np. 11, 22, 33 i 44, które nie podlegają redukcji. Znając wibracje główne dwóch osób oraz przypisywane im cechy, możemy sprawdzić ich wzajemne dopasowanie w związku. Przykładowo numerologiczna 1 wykazuje największą kompatybilność z 2 oraz 6, natomiast numerologiczna 9 ma duże szanse na zbudowanie szczęśliwej i trwałej relacji z inną 9 lub 7.

Zarówno na złe, jak i dobre czasy

Numerologia partnerska to doskonały punkt wyjścia do pracy nad związkiem w którym pojawił się kryzys lub pewne nieporozumienia. Partner przestał reagować na Twoje potrzeby? Czujesz, że coraz bardziej oddalacie się od siebie? Atmosfera w związku drastycznie się pogorszyła, a żadne dotychczasowe metody nie przyniosły znaczącej poprawy? Znajomość głównych wibracji poszczególnych partnerów oraz analiza cech osobowości im przypisanych może okazać się pomocna w naprawieniu relacji, zachęcając do podjęcia próby zbudowania na nowo trwałej i satysfakcjonującej wi. Jednak to interesujące narzędzie numerologiczne to też ciekawy sposób na bliższe poznanie się partnerów, którzy nie mają problemów w związku, a pragną odkryć wzajemnie swoje mniej znane oblicze.


Source: Odkrywcy.pl by odkrywcy.pl.

*The article has been translated based on the content of Odkrywcy.pl by odkrywcy.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!