Chystané Pixely 7 a 7 Pro mají dostat stejné displeje jako předchozí generace

  • Již na podzim se dočkáme nových Pixelů 7
  • Budou navazovat na úspěšnou, šestou iteraci
  • Jak moc budou aktuální řadě podobné?

Takto Budou Vypadat Nové Pixely 7

Google nám na nedávné konferenci I/O dopřál malou ochutnávku nových Pixelů s pořadovým číslem 7. Ukázal jejich design, který bude navazovat na aktuální řadu a na podzim se dočkáme dvou specifikací – základní a podzim se dočkáme dvou specifikací – základná Budou nové referenční telefony Googlu navazovat na ty současné i co se hardwaru týče?

Jaké displeje budou mit Pixely 7 & 7 Pro?

S prvními střípky informací ohledně Pixelů 7, respektive jejich displejů, přišly stránky 9To5Google, kterým se povedlo objevit zcela nové ovladače displejů od Googlu s kódovým označením C10 a P10. A jakou že mají tyto ovladače asociaci s nejnovějšími referenčními telefony vyhledávacího giganta?

Je to jednoduché – kódové označení Pixelu 7 je Cheetah (C) a Pixel 7 Pro je zase znám pod interním označením Panther (P). Díky těmto kódům byly odhaleny specifikace displejů obou těchto modelů, ale pokud jste čekali nějaký výraznější posun vpřed, budete pravděpodobně zklamaní. Panely totiž budou úplně stejné.

Pixel 7 und Pixel 7 Pro

Design bude podobný, jako u Pixelů 6 a displeje pak prakticky totožné


Čtěte take: Google odhalil telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, ale moc toho zatím neprozradil


Stejná technologie, stejný dodavatel

Takže si to můžeme shrnout. Pixel 7 dostane displej s rozlišením 2400 × 1080 pixelů a frekvencí 90 Hz, zatímco specifikace Pro se může těšit na frekvenci 120 Hz, technologii LTPO a rozlišení 3120 × 1440 pixelů. Oba AMOLED Panely Dodá Googlu opět Samsung a konkrétně se bude jednat o typy S6E3FC3 a S6E3HC3.

Údajně se ale pracuje is panelem S6E3HC4, což je novější verze výše zmíněného typu, jenž by mohla nabídnout zlepšení v oblasti jasu, spotřeby energie či celkové kvality obbrazu. Pixel 7 bude oproti aktuální verzi o něco menší a proto bude jeho panel o 1 mm užší a 2 mm kratší, nicméně to jsou vskutku minoritní změny.

Pixel 7 Pro bietet eine Auflösung von 1080p

Ich když bude mit displejvariante Pro opět vysoké rozlišení 3120 × 1440 pixelů, mel by nabídnout i 1080p režim, a to kvůli úspoře baterie. Prozatím to tedy vypadá, že se v této oblasti u nových referenčních telefonů Googlu žádné revoluce nedočkáme, ale na druhou stranu, aktuální displeje jsou velmi povedené a žádné zásadní změny nejsou éplně nutn.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!