Budoucnost mobilů? Samsung ukázal perfektní rolovací displej

Jak by asi mohla vypadat konstrukce běžných mobilních telefonů za pět… deset… dvacet let? Někteří výrobci a uživatelé se domnívají, že by to například mohly být ohebné skládačky, podobné třeba Foldu či Flipu od Samsungu nebo renovovanému Razru od Motoroly, které už se běžně prodávají. Jiní von ale raději viděli budoucnost s rolovacími obrazovkamikteré von mobilům dodávaly doslova nový rozměr trochu jiným způsobem.

Na tuto vývojovou větev pochopitelně myslí i samotný samsung, v tuto chvíli asi asinejvýznamnější a nejkvalitnější výrobce nuga, jakva, a na konferenci, wöchentlich 2022 ukn & mgr; Nepojmenovaný koncept telefonu, který byl na akci bohužel jen za sklem a zafixovaný ve stojáncích, názorně potvrzuje, že v jednoduchosti je krása.

Při pohledu na rozvinutou verzi telefonu jde o zdánlivě klasický smartphone, který má ale pod zády ukrytou „ruličku“ pro případné zmenšení celkové délky o pár centimetrů. Dnes již rozhodně nejde o žádný revoluční obrázek, ale je příjemné vidět, že ne všichni se hrnou za extravagantním futuristickým řešením. Přesně takto by mohl vypadat jednoduchý mobil s rolovacím displejem, běžně dostupný pro velkou část zákazníků.

Lernen Sie erstaunliche Techverse in Samsung Display kennen

Ve videu se můžete mrknout, že Samsung počítá s velkým množstvím dalších konstrukcí pro telefony i tablety, z nichž většina by se asi ale úplně nepotkala s odlností a reálnou praktičností. I když… to samé se říkalo io Foldu, který je nyní velmi populární a dokonce má například vodotěsný pant.

Který typ displeje von měly mit budoucí mobily?

Zdroj: voraus


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!