Bučā zina mierīgos iedzīvotājus nogalinājušo Krievijas karavīru vārdus / Diena


“Pēc okupācijas [izmeklētāji] atrada un apskatīja 298 līķus ar šāvienu un šķembu savainojumu tiešām pazīmēm,” pirmdien televīzijas ēterā sacīja prokuratūras vadītājs.

Operatīvie darbinieki nopratina lieciniekus, noskaidro aizdomās par kara noziegumu pastrādāšanu turēto indivīdu vārdus, apzina viņu dokumentus un fotogrāfijas.

Bučas mērs Anatolijs Fedorčuks sestdien pavēstīja, ka Bučā tiek pabeigta Krievijas okupācijas laikā nogalināto un mirušo cilvēku līķu savākšana un ekshumācija, un līdz šim arasti 412 līķi.

Pasaule par mierīgo iedzīvotāju masu slaktiņu Bučā uzzināja 2.aprīlī.

Tad žurnālisti un Ukrainas karavīri iegāja no Krievijas okupantiem atbrīvotajā pilsētā un ieraudzīja pilsētas ielas, kas bija kā nosētas ar līķiem. Dažiem rokas bija sasietas uz muguras, citi saņēmuši lodi pakausī.

Vietējie iedzīvotāji žurnālistiem stāstīja, ka Krievijas karavīri nošāvuši arī nejaušus garāmgājējus, izlaupījuši mājas, nav ļāvuši iedzīvotājiem pilsētu pamest.


Source: Diena.lv by www.diena.lv.

*The article has been translated based on the content of Diena.lv by www.diena.lv. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!