Bu hafta sonu yağmur var mı? 7.-8. Mai Cumartesi ve Pazar İstanbul’da hava nasıl olacak?

İstanbul’da bu hafta sonu yağmur var mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 5 günlük hava durumu raporu yayımlandı. İstanbul’da geçtiğimiz hafta yağışlı ve soğuk havanın etkili olması nedeniyle bu hafta sonu da yağmur yağıp yağmayacağı araştırılmaya başlandı. Meteoroloji İstanbul 5 günlük hava durumu raporuna ahaber.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Peki, bu hafta sonu yağmur var mı? 7.-8. Mai Cumartesi ve Pazar İstanbul’da hava nasıl olacak? Meteoroloji İstanbul hava durumu…

İSTANBUL’DA BU HAFTA SONU YAĞMUR VAR MI?

Meteoroloji raporuna göre, Istanbul 7. Mai Cumartesi günü parçalı ve az bulutlu hava hakim olacak. Bugün hat sıcaklığı en yüksek 18, en düşük 12 derece olacak. 8 Mayıs Pazar günü ise parçalı bulutlu hava etkili olacak. Hava sıcaklığı ise en düşük 10, en yüksek 19 derece olacak.

İstanbul’da cumartesi ve pazar günü yağış gözükmüyor.


Source: A HABER by www.ahaber.com.tr.

*The article has been translated based on the content of A HABER by www.ahaber.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!