Bordāns vizītē ASV apspriedīs Krievijas un Baltkrievijas īpašuma iespējamo konfiskāciju / Diena


Tieslietu ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs aģentūru LETA informēja, ka šodien Bordāns ieradīsies vizītē ASV galvaspilsētā Vašingtonā, kuras laikā dosies uz ASV Kongresu, lai tiktos ar Pārstāvju palātas Juridiskās komitejas locekli un republikāņu kongresmeni Viktoriju Sparcu, kā arī apmeklēs ASV Valsts departamentu, ASV Tieslietu departamentu un ASV Valsts kases departmentu.

Savukārt trešdien, 11.maijā, Bordāns apmeklēs Komunisma upuru memoriālo fondu, kur tiksies ar tā vadītāju vēstnieku Endrjū Brembergu un runās par Latvijas atbalstu komunisma upuriem veltīta muzeja izveidei Vašingtonā. Tā pirmo kārtu plānots atvērt šogad. Muzeja izveidi finansiāli ir atbalstījusi arī Latvija.

Vizītes noslēgumā 15.maijā Bordāns tiksies ar Vašingtonas latviešu diasporas bērniem un jauniešiem, lai runātu par Satversmi un tās nozīmi, kā arī apmeklēs dievkalpojumu Vašingtonas draudzē.


Source: Diena.lv by www.diena.lv.

*The article has been translated based on the content of Diena.lv by www.diena.lv. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!