Bomba-Haber! Bitcoin’in mucidi ortaya çıktı!


lk olarak 2008 yılında geeleckteki para birimi iddialarıyla karşımıza çıkan Bitcoin, Sohn 13 yıldır bu tanımı fazlasıyla hak ediyor. Öyle ki geçen hafta kendi rekorunu tekrar kırdı.

Ancak bu kripto para biriminin mucid hakkındaki gerçekler hala gizemini koruyor. Ancak ABD’nin Florida eyaletinde açılacak bir davanın gizlilik perdesini kırabileceği iddia ediliyor.

Satoshi Nakamoto’nun Gerçek Kimliği Ortaya Çıktı!

Bitcoin’in Satoshi Nakamoto tarafından 2008 yılında oluşturulduğu bilinmektedir. Ancak, bu ismin kim veya ne olduğu konusunda hala belirsizlikler mevcut. Bazılarına göre, Satoshi Nakamoto bir grubun adı, bazılarına göre sadece oluşumun takma adı, bazılarına göre ise kimliğini gizleyen bir kişi.

ABD’nin Florida eyaletinde David Kleimana adında ölen bir adamın ailesi tarafından bir dava açıldı. Kleiman’ın eski iş ortağı Craig Wright’ın ortak varlıklarını kontrol eden aile usulsüzlük davası açtı. Bu kontrol sırasında Bitcoin dünyası ile ilgili ilginç bir kanıt ortaya çıkarıldı. Öyle ki, davada bahsedilen varlıkların çoğu Bitcoin’in mucidi Satoshi’ye ait.

Bitcoin’in Mucitleri iki kişi David Kleiman und Craig Wright!

Bitcoin’in mucitleri hakkındaki spekülasyonlar artmaya devam ediyor. Davacı aileye göre, David Kleiman und Craig Wright, Satoshi Nakamoto takma adıyla Bitcoin’i birlikte geliştirdiler. Aile Nakamoto’nun para cüzdanındaki hisselerin kontrolü için dava açıyor.

David Kleimana‘In ailesi 2016’dan beri bu iddialarını sürdürüyorlar. Aile, Wright ve Kleiman’ın kripto para biriminin kuruluşundan bu yana birlikte çalıştıklarını kanıtlayan kanıtlar sunmayı planlıyor.

Kleiman ailesinin avukatı Vel Freedman, Wall Street Journal’a verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı: ”Kanıtların bir milyondan fazla Bitcoin oluşturmak ve çıkarmak için bir ortaklık olduğunu kanıtlayacağına inanıyoruz. ” Tüm gözler bu gizemli davanın sonucu üzerinde. ddiaların doğru olup olmadığını zaman gösterecek.


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!