BEZ GOLOVA NA BRDU: Remi Čukaričkog i Radničkog! (FOTO) (VIDEO)

Povratak Docića posle više od pet meseci!

Ich treći setze u sezoni Čukarički i niški Radnički odigrali su nerešeno, drugi put su mreže na Banovom brdu ostale netaknute – 0:0. Bili su domaći bolji rival, imali su konkretnije prilike od Nišlijaali ne i dovoljno umeća da savladaju Dujmovica i već sada obezbede treće mesto i plasman u Evropu.

Prvu priliku imali su domaći u trećem minutu, Čolović je odlično centrirao sa desne strane, igrač Radničkog, Kovačević, nespretno je reagovao i umalo je savladao svog golmana. Na njegovu sreću, lopta je završila u korneru, posle kojeg nije bilo opasnosti po gol Nišlija. Tek u 19. minutu viđeno je naredno uzbuđenje, ali je Kovačev šut sa 13 metara odbrana Nišlija u poslednji čas izblokirala.

Fudbal-Super League Saison 2021/2022
Cukaricki gegen Radnicki Nis
Belgrad, 02.05.2022.

Još bliže golu Brđani su bili četiri minuta kasnije, Roganovic je uputio dobar centaršut iz kornera, Aganspahić je uputio loptu ka golu, koju je izbio jedan igrač Radnickogsamo tun Puškarićačiji je snažan šut sa šest metara Dujmovic fantastično odbranio. Prvi pokušaj ka golu Čukaričkogi bis vrlo dobar, gosti su imali u 29. minutu, odbrana belo-crnih ostavila je nešto više prostora Kovačevićukoji je šutirao sa 25 metara, zamalo preko prečke Mićovića.

U finišu prvog poluvremena lepa akcija domačih, Lukić je dodao loptu tun Kovačaovaj pokušao da uposli Aganspahićaali je Dujmovic pravovremeno intervenisao i otklonio opasnost. Zaigrali su nešto agresivnije gosti, pa su imali i dobru šansu u 61. minutu, kad je Mitrović snažno šutirao sa 15 metara, ali je bio zamalo neprecizan.

Pet minuta kasnije Roganovic je posle pasa Endijaea umakao odbrani Radnickoguputio je oštru loptu ka Aganspahićuali je odlično intervenisao Vujadinovic. U finišu meča šef struke Čukaričkog na teren je između ostalog poslao i Marka Docićakojem je ovo bio prvi meč posle duge pauze, još od novembra prošle godine.

Do kraja meča najpre su gosti imali priliku iz slobodnog udarca, ali je u 89. minutu Tomic šutirao visoko preko Mićovićevog gola. Potom, u trećem minutu nadoknade i Aganspahićkoji je iz okreta šutirao, ali je Dujmovic odbranio.

U 86. Minute Puškarić je napravio prekršaj, Nišlije su tražile penal, ali dosuđen je slobodan udarac. Teško je proceniti da li je faul bio van ili unutar kaznenog prostora.

Čukarički u narednom kolu dočekuje Voždovacdok Radnicki stiže na megdan šampionu Srbije na stadionu ‘Rajko Mitic‘.

Source: HotSport by hotsport.rs.

*The article has been translated based on the content of HotSport by hotsport.rs. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!