Bensu Soral’dan Hakan Baş açıklaması: Basiretimiz bağlandı!


Etiler’de objektiflere yansıyan Bensu Soral (31), 2018 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Hakan Baş (39) ile iki hafta önce Muğla Göcek’te çıktığı tekne tatilindeki mutlulukları hatırlatılınca, “Tatilimiz güzel geçti, keyifliydi, dinlendik bol bol” dedi.

“HER EVLİLİKTE OLAN ŞEYLER”

Güzel oyuncu, “Hakan Baş’la boşanma aşaması sürecini nasıl atlattınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

„Çok şükür atlattık. Hiç öyle bir şey yok artık. Her evlilikte olan şeyler. Aslında bizim evliliğimize baktığımızda ekstra bir sorunumuz olmadığını fark ettik.

“İLK KUCAĞIMA ALDIĞIMDA İNANAMADIK”

İsmail Demirci ile mutlu bir evlilik sürdüren ablası Hande Soral’ın anne olmasıyla teyzelik sevinci yaşayan Bensu Soral’a, Ali bebeğin kimse benzediği sorulunca, “Baba ile dayı karışımı, biz de karar veremiyoruz. Büyüyünce çıkacak ortaya, çok tatlı. İlk kucağıma aldığımda inanamadık , ‘Bu bizim mi?’ diye. Müthiş bir duygu, eminim herkes aynı şeyi yaşıyordur. Birbirimizi tanıdıkça parçamız gibi oldu“ ifadelerini kullandı.

“BİZİM ZATEN, NEYİNE ÖZENEYİM?”

“Anneliğe özendiniz mi?” sorusuna üzerine ise ünlü oyuncu, “Bizim zaten, neyine özeniyim? Tadını çıkartıyorum. Anne yarısı teyze” şeklinde konuştu.

“BEN ÖYLE BİR İNSAN DEĞİLİM”

Meslektaşı Kerem Bürsin’in Türk oyuncularının set ortamında kaprisli olduğu yönündeki sözleri hakkında Soral, “Her meslekte olduğu gibi insanın kaprislisi de var, kaprisli olmayanı da var. Her meslek için geçerli bu. Başıma geldiği de olmuştur ama şu an hatırlamıyorum. Ben öyle kötü anıları biriktirmiyorum kafamda. Kaprisli bir şey asla yapmam. Beni tanıyanlar bilirler, kaprisli olmayışımla bilinirim. Ben öyle bir insan değilim” açıklamasını yaptı.

“DİLİM VARMIYOR”

Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Kültür Yolu etkinlikleri kapsamında gerçekleşen sinema söyleşisine katılmış, Türk meslektaşlarına göndermede bulunmuştu. “Amerika’daki setlerle Türkiye’deki setleri kıyaslarsan en büyük fark ne?” sorusu yöneltilen yakışıklı oyuncu, “Biz daha çok çalışkanız, disiplinliyiz. Oyunculardan bahsedecek olursak pek bir şey diyemeyeceğim, dilim varmıyor ama ‘Onlar kendilerini bir şey sanmıyorlar’ desem anlar mısınız? Yani ‘Fünyaları ben yarattım, burası benim setim kardeşim’ diye bağırmıyorlar” yanıtını vermişti.

(Millibett)


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!