Axiom Tech pořádá Technickou konferenci 2022 v Brně

Úterý, 24. Oktober 2022 01:53

Naposledy se uživatelé Axiom Techu společně potkali v roce 2019 v Novém Městě na Moravě. Nyní se opět vrátila doba osobních společných setkání a pořadatelé z Axiom Techu zvou na již 13. ročník oblíbené Technické konference. A třináctý ročník rozhodně bude opakem toho, co obyčejně toto číslo znamená – bude optimistický.

Pozvání ukázat přítomným své úspěšné projecky přijalo hned několik významných zákazníků axiom techu, kteří se S účastníky konferenz podylí o své udy upé u Své udy upé udy upé ugé u Své úspěchy a p úésoccy a na
Po celou dobu conference tu také bude možnost soutěžit o špičkové produkty společnosti 3Dconnexion pro profesionální práci s 3D aplikacemi. Slosování všech registrovaných proběhne 7. června v závěru Technické konference.

13. ročník Technické konference

Erfolgsgeschichten, Neuheiten, Workshops und Networking

Datum: 6. und 7. Juni 2022

Čas: 9:00 – 18:00 Uhr

Misto: Brünn, Orea Resort Santon

Pořadatel: AXIOM-TECH

Vstupne: 2500 CZK

Technicka-Konferenz 2022


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!