Aktualisiert One UI 4.1 vor neuem Funkce in der Star-Telefonie von Samsung. Dorazí i na váš?

 • Rozhraní One UI od Samsungu patří mezi nejkomplexnější vůbec
 • Nabízí opravdu nepřeberné možnosti, co se nastavení a funkcí týče
 • Na několik telefonů míří nová verze One UI 4.1 as ní i spousta vylepšení

Rozhraní One UI patří mezi nejkomplexnější nadstavby Androidu vůbec

Samsung nahradil rozhraním One UI poměrně hodně kritizovanou nadstavbu TouchWiz již před lety. Tento novější systém se poměrně rychle uchytil, fanoušci značky mu přišli na chuť a aktuálně na trh míří verze 4.1, kterou najdeme třeba v aktuální vlajkové řadě Galaxy S22. Spolu s ní dorazila také hromada novinek co se fotografování týče.

Neue aktuelle Samsung One UI 4.1

Rozhraní One UI 4.1 bringt neue Funktionalität für das Galaxy S22 Galaxy S22 mit neuem Funkcí Fotoaparátu ein Samsung se nyní rozhodl, že je s touto verzí přenese i na své starší vlajkové přístroje. To znamená, že i starší telefony z dílen jihokorejského giganta dostanou některé nové fotografické funkce aktuell řady S22, což je určitě moc hezké gesto.

Prozatím poslední verze rozhraní One UI míří na poměrně širokou škálu telefonů, včetně modelů Galaxy S10, S20 and S21, popular řadu Note 20 and také na skládačky Galaxy Z Fold a Flip. Ne všechna zařízení ale budou pochopitelně podporovat úplně všechny funkce a platí, že čím starší telefon, tím méně nových vychytávek dostane.

Některé starší vlajky Samsungu se mohou těšit na novinky z řady Galaxy S22


Čtěte take: Jak foti Galaxy S22 Ultra? Vyzkoušeli jsme aktuálně nejlepší Samsung


Jaké novinky dorazí ve One UI 4.1?

Nových funkcí fotoaparátu je poměrně hodně a za zmínku stojí například schopnost rozpoznání domácích mazlíčků, možnost použít teleobjektiv pro portrétní videa či podpora aplikace Expert RAW, která je určena pokročilejším u. Potěšující je určitě také vylepšená funkce Director’s View (přepínání kamer uprostřed nahrávání videa) či integrace systémového fotoaparátu do Snapchatu.

Přehled přístrojů a novinek, které dostanou

 • Noční porté: Galaxy S21, Z-Fold 3, Z-Flip 3, S20, Note 20, Z-Fold 2, Z-Flip 5G
 • Rozpoznání domácích mazlíčků: Galaxy S21, Z Fold 3, Z Flip 3, S21 FE, S20, Note 20, Z Fold 2, Z Flip 5G, S20 FE
 • Změna polohy osvětlení: Galaxy S21, Z Fold 3, Z Flip 3, S21 FE, Note 20, Z Fold 2, Z Flip 5G, S20 FE
 • Použití teleobjektivu pro portrétní videa: Galaxy S21, Z Fold 3, S21 FE
 • Vylepšená funkce Direktorenansicht: Galaxy S21, Z-Fold 3, Z-Flip 3
 • Použití teleobjektivu pro Pro fotografiere ein Video Režimy: Galaxy S21 Ultra, Z-Fold 3, S20 Ultra, Note 20 Ultra, Z-Fold 2
 • Experten-RAW: Galaxy S21 Ultra, Z-Fold 3, Note 20 Ultra, S20 Ultra, Z-Fold 2
 • Integriertes Bewegungssystem für Snapchatu: Galaxy S21

Novinky se nebudou týkat jen fotoaparátu

Kromě těchto příjemných vylepšení fotografických schopností dostanou telefony, na které One UI 4.1 zamíří, také jiné novinky. Mezi ně bude patřit kupříkladu sdílení obrazovky pro Google Duo či přístup ke klávesnici s vestavěnou kontrolou pravopisu Grammarly. Jako první, v rámci nadcházejících dnů, dorazí nové rozhraní One UI 4.1 na loňskou vlajku Galaxy S21 ein Poté von měly přijít na řadu ostatní přístroje. Přesný časový rozvrh ale znám není.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!