30. výročí společnosti DYTRON

Středa, 04. Oktober 2022 11:35

Podle zápisu v obchodním rejstříku firem, oslavila 17. dubna 2022 společnost Dytron, která začínala prodejem výpočetní a kancelářské techniky v Novém Jičíně, 30 let . V následujícím období začala firma realizovat své vize zaměřené nikoliv jen na prodej hardwaru, ale i na specializované softwarové nástroje pro podporu vývoje produktu, čímž byl zejména CAD systém CATIA. Tímto započala spolupráce a Strategické partnerství s global technologickou firmou Dassault Systèmes.

Dytron je od svých začátků rodinnou firmou s velkým štěstím na výborný kolektiv lidí. Jsou to především její zaměstnanci v Novém Jičíně, Praze, Mladé Boleslavi a Liberci, kteří mají zásluhu na úspěchu a rozvoji firmy. Díky jejich znalostem, zkušenostem a nasazení se firmě podařilo rozšířit activity o komplexní podporu v oblasti digitální transformace výrobních podniků.
Dnes podporuje řadu výrobních společností různých velikostí a dlouhodobě a úspěšně spolupracuje se svými zákazníky.
Další informace o firmě najdete na www.dytron.cz.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!