עפנו על שמלת הכלה של ניב סולטן: כל הפרטים על לוק החתונה

בשמלת סאטן לבנה ועם נזר מעוטר לראשה, השחקנית ניב סולטן נישאה ביום שישי האחרון לבחיר ליבה, השחקן מאור שוויצר. השניים צעדו יחד לעבר החופה בחוות רונית, בחתונת צהריים חגיגית שגלשה אל.

כיאה ססוטןטן, ששומרת לרוב על קו קקי וסולידי איפור ובלבוש, כך עשתת גם באירוע גגגול של שייה. השמלה, מבית היוצר של סטודיו “ראומה יואל” הציגה מעין שילוב מופתי בין חולצת סאטן עם מחשוף וי, שחוברה לחצאית ארוכה לאורך הגוף, שהתפר ביניהם היה באזור המותן. ההיילייט היה כמובן הגב החשוף. כמה פשוט, ככה יפה.

ניב סולטן, מאור שוויצר (צילום: ניר פקין)

סולטן הגיעה בלוק נסיכותי לחלוטין, בשמלה שפשוט החליקה על גופה, הכתר היה שזור לשיערה וממנו נשפכה הינומה ארוכה, שתפסה את מקומו של השובל שבדרך כלל ממשיך את השמלה. האיפור היה עדין כלא היה והשיער היה אסוף, כך שלא הפריע למפתח באזור החזה.

החקק הפפפיע באמת היה שיתוף פפפולה צצצו של החןן, שבניגוד לצצופפ, בחר גםגם הלוק שלו יהו יהו ין כףכף כףגג ועד וע ואש. שוויצצ קקקיל עוד יותר את מראה החןן, ככלבב חוצצ פפןן שמררית כפכפמררו פפפוחים, מקפקפי השמש כיככו ושרשרת צצעונית כענדה על צוואררו.


אם חשבתם שלא נוכל להעפיל על הלוק הראשון של סולטן, טעיתם. בחקקו השני של האירוע, סוטןטן חתמה בחללפ שני חקקים הוססס, קקילה ונוחה, שפפפרה לק קקקוע את התחבה ולעוף באוויר. סטסט הוכככ טטופ לןן ןקום ובעל כככיות רבבות, בשילוב צצצית לבנה נפכפכפכ, גםגם פפפם, החמיאו גזגזגזתת. ללוק השני, בחרה סוטןטן לססוף את שעעה ב”קוקו “גגוה ומושל םם ססט לןן לשעעה, וככוןן, סססיקקס.

החקק ככיפי של שאירוע נמךך עד לעעות הערב המאוחרות, קקור הבלתי צפוי סגסגסג את חודש מץץ, מה שאיץץ את סוטןטן לסססייע ססוף האירוע במעיל טטץץ ‘.

ומכאן נסכם: Mai 2022, שווה שתאמצו – Weniger ist mehr.


Source: Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – סגנון-לייף סטייל by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!