“סוד שנשמר עד הרגע האחרון”: מאחורי בגד הגוף הוורוד של מרגי

צבעים, גזרות, תאורה מחמיאה והרבה גיוון. שבוע האופנה 2022 נםםם אמש, לאחח שלושה ימים עמוסי לוקים מפפפטים, גזגזות משונות ופפפ יצירתיות ממיטט המצצצצים כככ לןן.

בשיחה עם אלון ליבנה, מעצב העל שחתם את שבוע האופנה בתצוגה מטורפת, הוא סיפר על ההתרגשות לסגור את השבוע עמוס אבק הכוכבים, וגם קצת על העבודה מול חברת קורנית, שדאגה זו השנה השניה למנף את הטכנולוגיה שלה לטובת התעשייה. “זו לא הקולקציה הראשונה שלנו יחד, אבל הלכתי בגדול הפעם”, סיפר.

ברור לכולנו שמעבר ליתרונות הברורים שבייצור ביגוד באופן דיגיטלי, ישנן גם לא מעט מגבלות עיצוביות כאלו ואחרות, ועל כך הוסיף. „אני רגיל לעבוד עם צבעים חלקים, אבל הפעם זה היה צבעוני, מורכב מחמישה בדים שונים העבודה עם קורנית הייתה מאתגרת, ללא ספק , אבל מדהימה”.

Januar 2022

השאלה האחרונה שלי אליו, הייתה איך לא, בעניין הפתעת הערב. מי שהתתךך לו על הסססול, לבוש אלון ליבנה כףכף גגג ועד ובש ובגגג גוף ורוד צצוד, היה זזזרר יהונתן מרגי. הקהל לרגע השתאה ומיד עבר למחיאות כפיים סוערות.

  • ליל הסדר, חול המועד וחג שני: זמני כניסת ויציאת חג הפסח

“זה היה מתוכנן אבל נשמר בסוד עד הרגע האחרון, אני ממש שמח שזה יצא ככה ברור שהיו כמה שידעו והתחילו לטפטף מידע, אבל בסוף -. היה את אפקט ההפתעה, שזה מה שרציתי”, סיפר.

יהונתן מרגי בתצוגה של אלון ליבנה, שבוע האופנה קורנית תל אביב אמ ןד ןמ)יהונתן מרגי בתצוגה של אלון ליבנה, שבוע האופנה קורנית תל אביב אמ ןד ןמ)

ניכר כי בשנים האחרונות שבועות האופנה, לא רק בישראל, עוברים טוויסט עשמתט. כבר מזמן ניפצו את מודל הדוגמניות השדופות שהלכו על המסלול ורק רצינו לוודא שלא יתעלפו מרעב, וסוף סוף נתנו את הבמה הראויה לאמת שהקהל רוצה לראות: נשים וגברים, בכל המידות, הצבעים והמינים. וטוב שכך.

אחד השדרוגים הנוספים, הוא הדגש בנושא הקיימות. תעשיית האופנה מוכרת כמזהמת, בזבזנית (טקטסיל בעיקר) משונעת בקצב מסחרר בגלל שינויי הטרנדים התכופים – מה שמצריך ייצור המוני וזול, ובמילים אחרות, לא עונה על ה”טרנד“החדש: ירוק.

זז מי שקקקק תחת ססותה, זו השנה השניה בצףצף, את שבוע האופפה בישראל, היא חברת הדיגיטט קורנית. החברה צציעה מעככות טכטכולוגיות המפפפפרות בין היתר, הפספספס בדים ועיצובים וקצקצקצות ומייעלות את עבודת המצצצצים.

החברה צציבה לה לככטט לחולל מפכפכפכ בעוםם האופפה וכךכך לתת מענה לשלושה צצכים עיקקיים: פפפתת זזיהום והזזזוז, קיצור תהליכי העבודה וייצור המוני קקוב לקקקוח.

קורנית מתהדרת כךכך שמצצים רבים החלו להקקקיע בעבודה מולה, כךכךכךו ספקספקספק מענה ליצירת בדים ועיצובים שחוסכים את זזז עבודת החוסכים את זזז עבודת הפפירה, גזגזירה, הזזירה ומה לא. או במילים אחרות: ניתן לפרוץ את גבולות הייצור של היד האנושית.


Source: Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il.

*The article has been translated based on the content of Maariv.co.il – אופנה by www.maariv.co.il. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!